SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 340825

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 122
kamil2kc myślę, że starczy:) tylko zamiast rano jak wstaniesz to może przed snem lepiej wypić... bo to w nocy mięśnie rosną i wtedy jest największe zapotrzebowanie na białkojavascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Nie ma na to zasady KIEDY>

bialko pijesz wtedy kiedy masz braki w diecie...Kiedy nie zmoesz dostarzcyc w posilku plnowartosciowego bialka np.z miesa czy jaj. .

Poczytajcie posty podwieszone w odpowiednich dzialach.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Mogłbym mieszać 30g ostrowi i 50g carbo po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 122
ale chyba nie w jednym posiłku? jak nie to chyba może być węglę po treningu to podstawa, żeby uzupełnić niedobory glikogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16849
Jem wpc80 od jakiegoś czasu i polecam. Cena bardzo dobra, do smaku można się przyzwyczaić choć pierwszy raz był trudny no i białko w diecie jest uzupełnione, rozpuszczalność zła, ale też do się rozmieszać i pić bez grudek. Polecam zw na niską cene przede wszystkim bo to chyba ważne, a jakość na tym nie cierpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
Jestem dopiero po 1kg tego białeczka - smak bananowy. Na początku nawet mi smakowała, ale pod koniec już nie było tak lekko.
Kiedyś jadłem ovopol, więc smak i tak jest bardzo ok
Cena jest bardzo korzystna, więc polecam :)
Teraz będę testował wanilię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
dobre białko bo tanie ale smak czekolada jest okropny javascript: test(''); ale da sie wypić nie wiem czy tak mieliście ale ja tak mam jak wypije to białko przed snem i umyje potem zęby to cały czas czuje jak bym mi śmierdziało z paszczy javascript: test('');

Zmieniony przez - kowal_byk w dniu 2008-03-17 00:41:29

Zmieniony przez - kowal_byk w dniu 2008-03-17 00:50:43

HWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16849
2 posty wyżej opisał czekoladę, skończyłem już ją i zacząłem truskawkę. Muszę przyznać że smak truskawiki dużo lepszy, da się pić, może bez delektacji, ale jest w porządku. Wygrywa z czekoladą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
mam takie pytanie bo zamiast kupic ostrowie wbc a chciałem własnie takie kupic!!! sprzedawca na allegro miał napisane osrovia czy jakos tak i sie nie kapnałem i owszem mam białko serwatkowe ale z jakiegoś MIECHOWA! mieliscie takie cos? a wogule jak powinno takie białko nie smakowe smakowac? jak śm,ietanka do kawy mniej wiecej? bo nie wiem czy to wogule jest białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
Ta serwatka, którą kupiłeś nie ma nic wspólnego z koncentratem białek serwatkowych firmy Ostrowia...
Jednym słowem dałeś się nabrać na tanie chwyty sprzedawcy,
następnym razem pytaj, a później kupuj albo najlepiej użyj wyszukiwarki, bo o niektórych gadżetach z allegro była już mowa
pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium