SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35090 Napisanych postów 89963 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941195
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Primabol Balkana znowu dostępny w 2,5 i 10ml. Zamawiam niedługo 5ml flakony - jak dojdzie wrzuce fotki.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
jak stanazol? kiedys bralem to ladnie klepal a jak obecnie?

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dalej klepie b. dobrze.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Brany w niedawno - kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
PakerZbreslau: w jakim stężeniu? 100 mg? czy może pokusili się o większe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
100mg w 1 ml, ale większe tuby(2ml, 5ml i 10ml - z czego dwie ostatnie flakony), więc łatwiejsza administracja środka. Kiedyś była już prima w większych tubach, ale zaczęli podrabiać bardzo, więc wycofali, ale dowiedziałem się, że znowu wznowili produkcję

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6582
miałem napisać kiedyś jak się wino sprawdziło ale w końcu nie brałem teraz leciałem lecę delikatnie enana z balkana początkowo szło 250mg co 4 dzień ale mimo diety no może nie zawsze na 100% ale przeważnie :) morda jak rondel i zmniejszyłem dawki na 250 co 5 dni na mój organizm to nawet jeszcze działa ,delikatnie ale działa :) i teraz od jakiegoś czasu dorzuciłem winko balkana i jest kozak co dzień wstaję rano i widzę efekty na + może to i moja psycha ale raczej nie bo miska jest już podopinana na ostatni guzik także znów z balkanem lipy nie było .

wole Polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
oxa podbiła mi wagę o 2 kg po 8 dniach trochę to dziwne ale moze kreatyna w dawce 20 g dziennie pociagnela wode. Jade od 9 miesiecy na tesciu a oxa to taki maly dodatek. Siła na duży plus, regeneracja także, nie spodziewałem się wogóle wzrostu wagi ale cóż PŁAKAŁ NIE BĘDĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
jeszcze jedno : morda schudła, łapię ostrą rzeźbę, muskulatura bardzo twarda mięśnie mocno uwydatnione w porównaniu do tego co było przed. To tyle po 8 dniach, jadę do 60 . Wydaje mi sie ze to jakis mix z turą ale moge sie mylic , oxe biore pierwszy raz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium