SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Czyli reasumując brak doświadzczenia w wykonywaniu iniekcji. To jest cała prawda 1000 strzłow wykonanych przez amatora nie robi z niego pielegniarza, ktory uczył się robic strzałki od kolegi z siłki albo z neta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37033
Po 3 tygodniach mety solo 20,30,30,kumpel z 79.1 rano na czczo na 85.9 rano na czczo, czyli narazie 6,8 kg do przodu.zdr

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no to ladnie niech doda jeszzce trche mleka z pol litra tylko tego tlustego 3.2% to mu dojdzie z nastepne 4 kg w 2 tyg jak by nie pomoglo dozucil bym mleko w proszku 0.5kg ed i bedzie na bank z 6 kg POZDROOO

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Zawsze mnie bawiła kwestia wagi na bombie, jako główny wyznacznik dobrego środka ... Ja nie wiem co jest imponującego w robieniu 10kg na cyklu ?

częsty schemat :

szczypior/szparag odżywia się i trenuje marnie -> jedzie na cyklu -> waga nie idzie = wina c***owego środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
ty tak na serio z tym mlekiem? )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37033
tak na serio mysle ze akurat wyznacznikiem dzialania mety jest tez wzrost wagi pisalem ze gosc nie jest z tych ktorzy robia mase na kanapkach i obiadkach mamusi. nie twierdze ze chociaz polowa z tego to miesien.

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Jestem teraz na mecie BP powiem tak ze środek działa pompa na + apetyt na + co do wagi to nie wiem ... bo nie jestem z tych co codziennie wchodzą na wagę i sie podniecają ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7283
Panowie brał ktoś antka z tej firmy ? Chodzi mi oczywiście o 100% legit ! Ciekawi mnie jaki smak ma tableta..? Mam tegoantka wszystko wygląda cacy ale chciałbym się właśnie jeszcze dowiedzieć o smaku tab. Czy nie mogę brać tego jako wyznacznika ? Pozdr..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
nie bierz smaku tab jako wyznacznik czy oryginał czy fake ...

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2011-01-03 11:39:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7283
Ok ;) dzięki.. dziś własnie zacząłem tego antka solo.. w dawce 150mg ed przez 4 tyg.. zdam relacje i powiem jak kosi te "cudeńko". pozdr ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium