SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 479747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
ale nie tura buraku przy dawce 10 czy 20mg dziennie masz 35 lat i tak naprawde ... wiesz o srodku ktory tak zachwalasz ze dziala wzorowo itp itd a jak ktos sie pyta jak sie po niej czujesz to piszesz ze normalnie haha no chyba sory ze masz 60kg to moze faktycznie 10 czy 20mg Cie robi ale poczytaj sobie moze w google o turanabolu przy jakich dawkach jest odczuwalne oddzialywanie nawet jesli jest to na wytrzunalosc czy regeneracje paziu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
to tak jak bys napisal ze jezdzisz PORSCHE lecz jezdzisz tylko na pierwszym i drugim biegu z 7 i mwoisz ze jest swietne za***iste i mega szybkie? kumasz???? czy tlumaczyc dalej???? zabawki sa po to aby sie nimi bawic.......



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2011-08-29 19:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
duzo nerwow Amg27 tura mnei zainteresowala bo po mecie mnie wysyfia.Nie wiem jak dziala bo jeszcze nie probowalem a opinii userow malo

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Baw się w swoją zabawe po swojemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
bo bralem nie raz TURE i chlopaki ode mnie takze i wiem takze ze dawkmusza byc duza wieksze od metki czyli od 50 nawet do 80mg ja osobiscie bralem po 40-50-60 i dopiero przy tych dawkach byly naprawde fajne efekty takze nie wierze ze kogos robia dawki typu 10 czy 20mg to absurd:) a co do dzialania TURY jezeli jest dobre szczerze POLECAM zaj... wypelnia miesien nadajac mu jak by wieksza objetosc i faktycznie nie ciagnie wody a zarazem nie otluszcza skory i syfow brak....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dziekuje za wypowiedz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
no to odpowiedziałes sobie sam juz w ostatnim zdaniu że nie ciągdnie wody a tym samym nie daje zbednych kg. Na regeneracje ja to biore jak byś nie doczytał to już wczesniej opisałem. Czuje się normalnie nie oczekuje po koksie sajdów tylko efektów. Nie jestem idiota co sie nażre mety i zastrasza cała okolice bo i mysli ze stał się Goliatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
sluze pomocom
i PowerJect nie ciagnijmy tego tematu Ty masz swoje zdanie ja swoje i niech tak zostanie ale prosze nie pisz ze cos ma dzialanie wzorowe skoro tego dobrze nie skosztowales tylko podziubales jak kurka:)



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2011-08-29 23:59:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Jednego moze porobic 20mg innego 50mg nie ruszy. Znajomy bral 20mg stromby i 20mg tury ed, gdybym go nei zobaczyl to bym nie uwierzyl ze tak urusl. Niedosc ze zlapal pare kg to i pocielo go. Czasami ksiazkowe schematy sie nie sprawdzaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60324
Trzeba uwzględnić jeszcze zgodność stężenia z etykiety z tym co jest w środku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

Wiecej