SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Ogólnie Balkan to bardzo dobra firma i wyższa półka SAA na naszym Rynku działa wszystko bez zastrzeżeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Phoneme tak z ciekawosci.Uwazasz ze w ogole warto zaweracac sobie glowe prima?srodkiem w h** podrabianym,drogim i trzeba go bic sporo i dlugo

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Znam kilka osob ze duzym stazem i doswiadczeniem na polskiej scenie BB oraz sporymi osiagnieciami, ktore wlasnie prime wychwalaja jako jeden z najlepszych i uniwersalnych srodkow. Patrzac z ich perspektywy i slyszac ich opinie - na pewno warto, o ile to co siedzi w rzekomych ampach z prima jest faktycznie prima:)

Poza tym wiesz, mam juz za soba praktycznie wszystkie testy, treny, nandrolony, mastery, boldy, wina, oxy, mety, tury i inne wynalazki, a z najbardziej popularnych srodkow - przede wszystkim w przeszlosci - nie kosztowalem jeszcze nigdy wlasnie primy. No i raz, ze sam chce zobaczyc co to za srodek i czy warto, a dwa, wlasnie prime mam teraz rozpisana i polecana przez zawodnika ze starej gwardii, ktory pomaga mi sie przygotowywac do zawodow, wiec poki sa finanse, to czemu nie sprobowac. Prime Scheringa bede mial na pewno oryg., a zrodlo, z ktorego mam prime Balkana nigdy mnie nie zawiodlo i po prostu mu ufam. Wiesz, tak to moge tylko czytac opinie i sie zastanawiac kto ma racje, a poki mam mozliwosc, to chce sprawdzic sam upewniajac sie w miare mozliwosci, ze akurat to co wbijam w siebie i testuje to faktycznie jest prima. Nigdy sie nie zawiodlem na Balkanie, ale tez nigdy tez ne mialem z tej firmy tak nierowno ponalewanych amp:) Stad moje pytanie:)

Zobacze jak to wyjdzie, ale poki co planuje jakies 12-16 tyg na 600 - 800mg primy. Jak sie zawiode, to juz po porstu nigdy w to nie zainwestuje, ale ten raz juz sie szarpne:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2012-04-15 20:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Może moja opinia niewiele Ci da, ale miałem cypio i sustę balkana też nierówno rozlane, a działanie wyśmienite... Jak to balkan;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Najwyżej mieszaj scheringa z balkanem po mililitrze, chyba że chcesz poczuć działanie jednego i drugiego oddzielnie... Kończę właśnie dekę balkana i scantela, też łącząc obie tak, żeby te 600mg tygodniowo wychodziło i bardzo sobie chwalę to combo. Też mam teraz wątpliwości co do trenu (lot chyba 007), bo dużo jaśniejszy, niż np. 004, który świetnie kopał, ale myślę, że ten jasny też będzie smaczny;) Ja bym się o primę balkana nie bał. Sam bym się szarpnął, ale mnie nie stać, bo te 600-800mg powinno być... Powodzenia i prosimy o opinię w trakcie, bo mało takowych... zwłaszcza, jeśli chodzi o "filmy akcji" na primie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Co do reszty srodkow to sie z Toba zgadzam i wiem wlasnie, ze wszystko dziala super i mam opinie od ludzi, ktorzy ze mna cwicza i sam zreszta widze, co sie z nmi dzieje na Balkanie:) Zreszta innych srodkow Balkana juz tez kilka stosowalem i bylem bardzo zadowolony:) Tylko ta Prima wlasnie mnie zastanawia:)
I chcialem wlasnie leciec Balkana po Scheringu albo na odwrot, zeby okreslic dzialanie obu firm:) Tak samo zrobilem z boldem Scantela i Alphy i wiem, ze oba super dzialaja, chociaz to kurat wczesniej wiedzialem, bo znajomi bardzo byli z nich zadowoleni:) A o Primie Balkana w sumie nie mam wyrobionego zdania na 100%, bo nikt z mojego otoczenia jej nie bral. Cena niestety b. wysoka. Oby tylko dzialanie bylo rownie "wysokie";)
No nic, wobec tego bede musial sprobowac sam tej primy i na pewno dam znac jak sie sprawuje:)
A co do trena, to mam odlozoene z Balkana lot 004 i ten jest jasny, natomiast ostatnio dokupilem sobie 006, zeby starczylo na jakies 12 tyg. chociaz i ten jest znacznie ciemniejszy;P No ciekawe jak to z tym bedzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Prop balcana jest w ampach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tak. I raczej go nie podrabiaja co w przypadku np testolica jest czeste. Pierwsze strzaly moga bolec ale z czasem organizm sie przyzwyczaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ja tam lubię ten ból Więc mi nie straszny.
Wczoraj dowiedziałem się, że mam taką opcję więc wezmę na spróbowanie. Tylko nie wiem jak to liczą sprzedawcy bo widzę, że pakowany jest po 5 amp., mam nadzięję, że cena jaką dostałem to za 10 ampek bo nie podpytałem nawet koleżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Czy mozliwe ze kody z produktu wchodza a towar jest podj**any pytam tak z ciekawosc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium