SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tez się nasłuchałem o tym bólu nie do wytrzymania i się "rozczarowałem" jak przybiłem. Trzeba naprawde powoli wtłaczać i rozmasowac po iniekcji i ten "ból" to poprostu czuć, że coś tam siedzi przez 2,3 dni. Nie przeszkadza w treningu, w niczym nie przeszkadza. Ja bólem bym tego nie nazwał, poprostu dyskomfort. Biłem propa, enan, miksa bałakana, prawie przez pół roku sie prawie tylko na iniekcjach balkana oparłem (z testostronów), wiec troche tego wbiłem i wszystko jak wyżej.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-01-17 16:01:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slyszal ktos o firmie mefres czy cos taiego kumpel ma deke z tego ale w necie zero informacji na temat tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
M-drol To nie do tematu A do tematu weźmy np:Parabolan balkana i Parabolan niegdyś produkowany we Francji Apteczny i porównajmy ich barwę Oba hexy oba Trenbolany jeśli chodzi o etykietę I ich barwa balkana żółty jak siki a Aptecznego Parabolanu ciemno herbaciana i dotyczy to barwa Hexy więc głupot nie pisać, A pisanie bzdur że to od oleju zależy lub dodatku EO lub czegoś innego to zwykła ściema tren z finapliksu octan też wychodzi herbaciany, I nie piszcie że jest inaczej bo to nie prawda i SPAM, Lub że Robert B popierał czy tam chwalił balkana bo za pisanie bzdur.... Przeczytajcie uważnie regulamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Kapec1986 Powiedz koledze żeby nastepnym razem się ogolił na twój przyjazd do twoje problemy z poznawaniem ludzi się sączą A do tematu Meta to co najwyżej na wyobraźnie może podziałać a nie anabolicznie biłem trochę tego z BAĆKANA i pomyłka z nieporozumieniem poza dobrym wykonaniem nie polecam mierne środki bardzo zaniżone stężenie jak wogóle jest coś w środku SZKODA KASY I ZDROWIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2484
Witam brał ktoś balkana produkowanego dla Rosji z rosyjskimi napisami ?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja tam z blakana zawsze bylem zadowolony.

z cyrylica widziualem tylko na zdjeciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Jesli chodzi o Hexa to jest nawet duza roznica w kolorze w poszczegolnych seriach. Ale kolor ma gowno do dzialania. Widzialem juz wiele srodkow o roznych odcieniach/kolorach a w dzialaniu tak samo. Duzo zalezy tez zapewno od oleju oraz ilosci alkoholu czy innych dodatkow jakich sie uzywa, ja sie na tym nie znam, pisze tyle co widzialem i wyczytalem na forach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15892
clen z ukraińskimi napisami klepie jak trzeba

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
orale (meta, winko, clen) bez zarzutów, przynajmniej u mnie

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
A krótkie pytanie miałeś kiedyś porównanie do prawdziwej mety Aptecznej Oxadrolonu ze spa milano ,Cetabolu, spiropenu nemieckiego, clostybegydu Węgry, Nolvadexu ,Mety polskiej prawdziwego anabolu niegdyś z BD lub bioreaktora , żeby mówić że działa, Teraz jest kupa małolatów co gania na Homeopati i niczym po za tym, Moi znajomi z Niemiec i Holandii to padają ze śmiechu jak czytają te beznadziejne pimpy na temat BAĆKANA u nich po krótkiej premierze tego syfu skończył jak sezonowe undery w PL Dla mnie odnośnie tematu żaden oral nie jest wart uznania z balkana bo nawet w 10% nie przypominają żadnego dobrego środka aptecznego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium