SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hhehehe, zabawny koles z tego Finaxa:) Pewnie mu inne rzeczy zalegaja i nie w smak mu popularnosc Balkana. Zasluzona zreszta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
dobra panowie podnieciłem się, że mnie ścisnęło po szocie, ale muszę sobie zrobić z gęby cholewę w imię prawdy i ostatecznie zawyrokować, że mój hex z Balkana jest j**any - nie wiem, czy to wałek (aczkolwiek nr się zgadzają, wykonanie naprawdę dobre), czy może było źle przechowywane, czy po prostu Balkan ma ch**owy parabolan, ale nie jest to tren i ch**.

przerzucam sie na tren ace atoma, mam nadzieję, że porobi

Zmieniony przez - carmeloXD w dniu 2012-02-13 13:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Carmelo, jestes nie bardziej wiarygodny niz caly ten Finax. co chwila piszesz co innego i sam juz chyba nie wiesz o co Ci chodzi.
Sam mam te hexe odlozona i troche sie martwie, ale szczerze powiedziawszy tylo Dariusz jak dotad wyrazil jakas konstruktywna uwage na temat tej hexy, a poza tym brak jakichkolwiek recenzji, nad czym wielce ubolewam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dla mnie jest wiarygodny. Włąsnie jesli chodzi o balkana to ludzie przede wszystkim nazekali na antka, testosteron bezestrowy na wodzie i właśnie na trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Z realnym narzekaniem spotkalem sie tylko ze skargami na antka, na hexe nigdy. Zauwaz tez, ze np. tutaj na forum tylko dwie osoby chyba jak dotad twierdza, ze braly te hexe - Darius, ktory go chwalil i Carmelito, ktory go ruga. Jestem w stanie bardziej uwierzyc Dariuszowi, ale pewnie nie przekonam sie, dopiki sam tej hexy nie wbije. Finaxa nie biore pod uwage bo widac jak bardzo to boiektywna osoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dlatego antka bym nie ruszal czy aquy tego labu skoro sa inne, tansze i czesto lepsze opcje. Co do hexa nie wiem, ale pewnie sa i walki tego skoro cena jest jaka jest. Skoro rozne susty, tescie za polowe tej ceny waluja z powodzeniem to tren tym bardziej. Z ciekawosci wkleilbys zdjecia jakies tej swojej hexy, zobaczymy jak wyglada. Moze ktos sie jeszcze odezwie co bral akurat ta serie co ty w ostatnim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
Phoneme nie do końca - najpierw wyraziłem się negatywnie o tej Hexie. Biłem ją przez ostatni miesiąc ponad e2d 100mg.
Byłem konkretnie wk***iony i jak mnie zdusiło po strzale, to pojawiła się płonna nadzieja, że może coś z tego będzie haha. Ale jak lestat słusznie zauważył, ch** w ten kaszel, jak nic nie czuje.

Nie mam żadnego celu w promowaniu czy j**aniu jakiegoś środka. Jestem bardzo zawiedzony na hexie, a wiadomo, że nie jest to tani środek.
Brałem też Test E, Danabol i Sromba Balkana i z nich byłem BARDZO zadowolony - szczególnie z mety, piękne działanie. Za parę groszy meta dała 10x więcej radości, niż ten para j**any za grube, ciężko zarobione pieniądze ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
finaxa tez pomijam.

Ja biłe dotad suste, enan, prop (wszystkiego po paredziesiat szotów), jadłem mete, ari, żona jadła clen i wszystko działało.

Teraz dostałęm bałkana, z którego schodza bardzo łatwo napisy i kurcze mam watpliwosci czy org, chociaz typek tweirdzi ze na 100% real i mu wierze ale jakos mnie watpliwosci zaczely nachodzic czy poprostu balkan sie nie zj**al. Wziałęm 10 ampólek tej susty teraz, za mało zeby płakac jak okaze sie lipa, ale wystarczajaco zeby stwierdzic czy dziala. Mam nadzieje ze jak do tej pory teraz znowu sie nie zawiode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Carmelo, czyli hexa lipa? Daj fote jakas. Nic nie czujesz? Ile bijesz i jak dlugo?

Jak sie wczesniej nie zawiodles na niczym z tego labu to zrodlo powinno byc ok, a tu lipa nagle.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-13 13:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
Czekajcie postaram się p******nąć jakieś foty zaraz

i tak, wg mnie lipa
a wykonanie ładne, nr pasują, napisy się nie zdzierają itp

szczerze nie spodziewałem się, że aż tak mam ch**owy ten aparat w telefonie
nic lepszego nie mogę z niego wycisnąć

jak może zauważycie, 1 amp różni się kolorem - to partia 005, partia 004 jest jaśniejsza
obie partie zgadzają się ze stroną Balkana










Zmieniony przez - carmeloXD w dniu 2012-02-13 13:59:03
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium