SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Testosteron Propionat] Testosterona P Balkan Pharmaceuticals

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 12163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3457


Witam, czy soczek jest ok? Nie słyszałem o wałkach na BP ale "LOT" i "EXP" jest w innym miejscu. Proszę o opinie
Jeszcze jedno, na stronce do sprawdzania kodów wyskakuje błąd, ale nie stwierdza że jest to fake, tylko jakiś błąd wyskakuje, w przypadku fake powinien pokazać sie formularz do wypełnienia i wysłania, może jakiś błąd? Soczek dostałem z grecji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
mam pytanie chłopaki ktoś zamawial z tej orginalnej strony balkana i niech mi powie czy tam placi sie np za 5amp sustamed 4dolary czy za sztuke?? z góry dziekówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
Prop bałkana miałem w ampach po 1ml a ten pierwsze widze ;p mysle ze podrobka.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
moze ktos sie wypowie jeszcze bo jestem ciekaw czy to org.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
To wyglada jakj jakis kicz w chvvj!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3457


Te zdjęcia co ja wstawiłem są prawie identyczne jak te na stronie producenta, tylko że numerki są wybite w innym miejscu, strona do sprawdzania kodów ma jakąś awarie i nie moge sprawdzić... Flakoniki są zawinięte w przeźroczystą folię z napisem Balkan Pharmaceutical.
Zdjęcie co dodał MCKOKS w ogóle nie przypomina orginału.
Link do strony producenta: http://www.balkanpharmaceuticals.com/index.php/en/our-products/injectable-products/testosterone-p wygląda tak jak to moje.

Jeszcze wrzucę zdjęcie gumki spod kapsla
Mój dill ma naprawdę potężną plusową reputacje, więc może jest tam prop
Mieszkam w UK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3457


100% orginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
najlepiej napisz do nich, moze to jakas nowa seria bez pudełek, na pewno SP lab tak pakuje butle w folie, a to ten sam właściciel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
mam z balkana ale tez jest w ampulkach po 1 ml

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
chvj że wykonane lepiej niż 99% underow latajacych po rynku, ale szybki osąd - kicz, zaraz musi być ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
MASSpower dobrze gada polać mu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

megace 160mg

Następny temat

MIO-ZOLOL 50 (stanozolol) San Pedro

WHEY premium