SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Ok, widze o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Tu nie takie rzeczy wcześniej pisali o receptorach jak nie działało albo o złej diecie, o to mi chodziło. A z paragonem to pewnie nie mam racji z podstaw biochemii po przeczytaniu jakiejś książki na ten temat albo z farmacji każdy by wiedział co jest co a nie jak już ludzie sami się przekonają i jadą z towarem że to śmieć to niema Lobbystów Co z wami już nie takie dobre???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
sorry że sie wtryniam wie ktoś może jak TURA na chwile obecną pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
kurde Finax za ch**a nie mogę rozszyfrować większości Twoich postów ; d. po wyrazach zdaje się, że to j. polski, ale jakoś razem to się kupy nie trzyma.
(tzn co do receptorów to skumałem o co chodzi, ale teraz zarzuciłeś nową enigmą "A z paragonem to pewnie nie mam racji z podstaw biochemii po przeczytaniu jakiejś książki na ten temat albo z farmacji każdy by wiedział co jest co a nie jak już ludzie sami się przekonają i jadą z towarem że to śmieć to niema Lobbystów Co z wami już nie takie dobre??????? ")

a co do samego Balkana to nie wiem kto, jak i gdzie go klepie, ale obecnie jadę m.in. na winku i działanie podręcznikowe


Zmieniony przez - carmeloXD w dniu 2012-02-17 00:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
TO CZYTAJ TO CO WCZEŚNIEJ W TEMACIE PISZĄ!!!!! a jak mówisz o podręcznikowym działaniu to poczytaj na zagranicznych forach ile dobrej masy się robi na winku oral z asi dobrym cetabonu przy dawkach 30mg ed i wtedy porównaj czy tak samo działa, czy jest wzrost waskularyzacji skóry poczytaj troszkę o tym a PÓŹNIEJ PISZ O PODRĘCZNIKOWYM DZIAŁANIUchoć nie wiem z jakiego podręcznika, a posty samo mi tak edytuje po poprawianiu wszystkich błędów na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
znajomy szamał winko w tabsach balkana 40mg , siły 0% masy 0% (ale to nie srodek na mase) , smalec tez bez zmian , spotkał sie juz ktos z wałkiem wina w tabsach?


.......................edit................
pytam sie tylko czy juz ktos sie spotkał z wałkiem, bo kumpla nie pilnowałem z trzymaniem michy ,treningu.

to tak dla jasnosci, bez pimpu i negowania dzialania tego "labu"

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2012-02-17 11:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
coraz wiecej opinii negatywnych słychac.

Mysle ze nawet bez trzymania diety i normalnym cwiczeniu na winku sila powinna troche skoczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Opinie negatywne się biorą że po zachwycie opakowaniem i sugerowaniem napompowanymi opiniami SFD przyszła brutalna prawda, a czy to nie środek na masę to bym się spierał bo przy dużych dawkach odpowiedniej diecie można sporo przytyć, i czysta masa z dobrą gęstością to jest masa ,a nie napompowanie wodą mięśni na skutek aromatyzacji i retencji wody bo tycie nie jest postępem i utrudnia budowę masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Ale tak juz sie przyjeło ze wins na ubicie, jako antykatabolik przy redu. Szamałem wino z unigena 20mg dziennie i porobiło doskonale, nabicie, wyzylenie- tyle ze uni drogi. sam mialem z tego powodu wszamac 3razy tanszego balkana ale jednak nie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
sam bilem z iniekcji balkana suste, enana i propa, jadlem mete i anastrazolol i nie p******, ze wszystko dzialalo super bo ludzie pimpowali. Czulem jak dzialalo, a robilo bardzo dobrze. Nawet jak anastrazolol zaczalem z balkanan podjadac to woda zleciała, wiec firma miala dobre wypusty, Przeszedlem z unigena enana na balkana i nie poczulem roznicy, po propie libido, sila, masa na plus momentalnie, susta tez czulem ze robila bardzo dobrze tak jak i meta. Wbilem w siebie troche roznych firm w zyciu i balkan byl zdecydowanie jedna z najlepszych.

Teraz kupilem 10 ampol miksa i mnie juz watpliwosci zaczely nachodzic, ale od poniedzialku bede go bil i sie wypowiem za jakis czas czy robi

To albo masz super drogiego unigena albo super taniego balkana )albo to i to). Ja zaczalem podjadac winko balkana ale tylko przez 2 tygodnie bo mnie grypa zoladkowa dopadla i jedyne co moge powiedziec to to ze apetyt mis apdal. zaczne je jesc spowrotem gdzies za miesiac to tez sie wypowiem jak dzialanie.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-17 11:55:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium