SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena musi być wysoka skoro przechodzi to kilka granic do pl. Jak była by niska to prawdopodobnie znaczyło by że produkcja jest gdzieś w UE.
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8396
Moim zdaniem lepiej dać kilka kart simplusa więcej i kupić coś porządnego ( zakładając ze bałkan taki jest ) niż mieć pływające frędzelki we flakonie lub urywającą dupe. Poszukam jeszcze w necie co ciekawego piszą o tym i chyba sie skuszę na deczke tej firmy i w najbliższym czasie bede testował z cido, dawno nic nie biłem wiec powinno fajnie ruszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
testował ktoś antka bo mam odłozone a nie wiem czy warto brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warto;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
domnie leca 4opakowania antka:) już sie doczekać az chrupac zaczne niemoge

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od jutra zaczynam mete balcan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajomy jest właśnie na 3 strzale propa. Mówi że libido mocno podskoczyło. Lekki dyskomfort w miejscu iniekcji ale spokojnie do wytrzymania. Zaczynał z 84kg. Jak coś się zacznie dziać to będę pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Umnie juz czuc metke. Bajcijek dyskonfort moze byc spowodowany duzym stezeniem srodka, ja tak mam teraz po enanie 500mg jednorazowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
lukhil jaka dawka mety idzie?

No Pain No Gain !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium