SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jakos u mnie w cypku wyskakuje ze fake

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Zwracam honor.Balkan naprawde urywa dupe! Przedtem mieszalem sustamed z deka grecka i bylo ok. Teraz w pon. przybilem Deke i Sustamed Balkana(razem) i mam sinego guza wielkosci pileczki pingpongowej na posladzie.Napyerdala jak skvrwysyn+oslabienie.Nie jest dobrze.Takie gowno jeszcze nigdy mi nie wyskoczylo po szocie..!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
deka w barkach tez jakos sie czasem kijowo rozchodzi..Ale bez przesady,bez bolu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26970
a jak deka panowie kopie dobrze? i enan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
deka bardzo dobra

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Molu86 z iniekcji kody nie wchodzily mi tak samo ale na badaniach test ponad norme i bylo ok pewnie maja problemy z tymi kodami od tego samego dila meta antek wchodzi elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
az zbadam tescia sobie na tym cypku
200mg/week tylko bedzie wiec nie wiem czego sie spodziewac

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 847
panowie jak meta? serie mam 025
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
molu napisz jak ten cypek i czy boli po szocie bo mi potrzebny cyp i chce balkana ale jak boli albo cos to wezme cos innego

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a ja niedlugo dorzuce anapolon do cyklu,kody niby weszly wszystkie,zobaczymy jak to z nim jest

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium