SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 479755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
jak z parabolanem na dzien dzisiejszy ? potem wstawie fotke jesli jest sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Parabolan i cała reszta środków działa bardzo dobrze.
Balkan na tą chwile to najlepszy wybór.

Zmieniony przez - PowerJect w dniu 2011-12-18 10:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Panowie a co powiecie na ampolki z różna ilością soku, innym odcieniem kolorów ? Są jakieś dwie wersje tego na na rynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Brałem Parabolan ampółki dwa różne odcienie soku działnie książkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Sienma jak na dzien dzisiejszy deka prop cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Dobry jest prop a testowałem metę niewarta zachodu lipa ,Anapolon totalna lipa, Aquatest PORASZKA I NIEPOROZUMIENIE ,Parabolan niema nic wspólnego z trenem i pochodnym nandrolonu, z doświadczeń znajomych t/E 250 dobry towar Stromba iniekcyjna słabo, Po za tym chu... wie coś oni tam dodają ale jak sobie w bica zapodasz będziesz wiedział o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
W mojej ocenie nie widze lepszej firmy jak Balkan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Wypoiwe sie ktos jeszcze?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Odpuść sobie tą firmę Fort ty to chyba regulaminu nie znasz i skończ ten pimp bo się rzygać chce jak ci pisze że g**** warte to g**** warte, a to że ładnie wygląda to niema nic do tego, Dla mnie Bałkan TO NAJGORSZY WYBÓR JEST w stosunku jakość do wyglądu 1:10 Czyli celuj zdecydowanie w coś innego Bałkana nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dobry jest prop a testowałem metę niewarta zachodu lipa ,Anapolon totalna lipa, Aquatest PORASZKA I NIEPOROZUMIENIE ,Parabolan niema nic wspólnego z trenem i pochodnym nandrolonu, z doświadczeń znajomych t/E 250 dobry towar Stromba iniekcyjna słabo

Co do propa racja bdb, enan jeden z pewniejszych na chwile obecna co rowniez stwierdziles. Anapolon slabo, to wiadomo od dawna, wino tabsy bdb (jak i meta), wino inj nie wiem. Co do parabolanu to ktos obeznany w temacie pisal tu ze jego znajomy tez obeznany w temacie spotkal sie z walem parabolanu. Aquatest nie wiem. Ale skad ty bierzesz Balkana ze dostajesz lipna mete to ja nie wiem.

Enan, cypio, prop, deka, npp i orale (poza antkiem) sa ok imo. Co do wina inj, parabolanu czy aquatesta nie wypowiem sie, nikt u mnie nie stosowal. W tej cenie lub taniej mozna kupic inne, bardziej pewne wino inj/aque.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-01-10 14:59:05

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-01-10 15:00:03
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

Wiecej