SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Jak są fejki wstaw fotke poglądamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
Po co jak ty juz wstawiles:) zejdz na ziemie i naucz sie czytac napisalem jasno i wyraznie ze SIE POJAWILY a nie ze mam... Poza tym po co bawic sie w niepewne 10 skoro sa sprawdzone 1 no ale kazdy robi to co lubi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Co to za pacjent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
2ml i 5ml też sa dostepne! Czy zdaniem tego pacjenta tez sie juz podrabia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
Lecz sie gosciu STOP PODROBKA ale zero logiki zenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Nie mam takiej potrzeby! Radze wejść w google i wpisac fraze balkan pharmaceuticals i bedzie juz dla ciebie wszytko jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
skoro Blacky twierdzisz ze na pewno po PL juz lataja podrobki to pewnie widziales? odpowiedz brzmi- na pewno nie, tylko powtarzasz po kims, i tak sie rodza pseudo znawcy SFD, idz koles stad i wroc jak bedziesz mial cos do powiedzenia kiedy faktycznie cos zobaczysz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Najpierw wprowadzasz zamęt pisząc "Z tego co wiem 10 to wyje***" Czyli, że 10 to wytwór nie od producenta. A teraz że 1 są pewne. A w czym są niby pewne, nie da się ich podrobić ? Mącisz tutaj i to nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
Widze ze jestescie obeznani na maxa to logiczne ze 10 jest duzo latwiej podrobic od 1 ale widze ze do was to jakos nie dociera i radze nauczyc sie czytac ze zrozumieniem wiem na 99% a nie ze widzialem bo mnie nie interesuja fake a macisz to ty buraku bo nie masz zielonego pojecia co piszesz a ty STOP PODROBKOM bij te swoje 10 i zdaj relacje i zobaczymy kto mial racje proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Przećwicz deklinacje, polskie znaki diakrytyczne i interpunkcyjne, żeby móc wypowiadać się ze zrozumieniem. A potem załóż gumiaki i idź dalej na******lać gnojówkę do taczki w oborze .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium