SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 479763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Obie powinny działać, tą z S mam i działa ale i tą z Lot też chyba widziałem jakiś czas temu i również działała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126010
Założę się, że obie klepią ok. Tak na chłopski rozum ktoś by musiał być chyba d****em, żeby wałować jakiś produkt, a dopisywać jakieś własne napisy. Także pewnie jakaś nowa seria itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387532
tym bardziej ze nie placimy kokosow za metke

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dostalem wlasnie cypio, clen i wino, i wszedzie zamiast LOT jest S , mozliwe ze to nowwe serie, bo cypio ma date waznosci do stycznia 2017 co wskazywalo by wlasnie na to. ale jesli sie myle to prosze mnie poprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126010
Dee-Jay masz pewnie rację zważywszy, że zazwyczaj dają na 5 lat termin, to wyglądało by na 2012 r. Tak więc to pewnie nowe serie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Ta meta powyzej ma exp do 2015:)
Ale to i tak bez znaczniea, obie sa jak najbardziej ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Blistry z oznaczeniem serii S:...... to nowe wydanie Bałkana. Wszystkie kody UPIC wchodzą na stronce także legit stuff.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
u mnie nie wchodził UPIC a też legit i działało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
Kalwar
Blistry z oznaczeniem serii S:...... to nowe wydanie Bałkana. Wszystkie kody UPIC wchodzą na stronce także legit stuff.


wlasnie tez mam juz wink z tym oznaczeniem S...data do 2015r.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Bil ktos ostatnio mixa i deke z balkana? Bo nie wiem czy jak bolda biore z alphy to mixa i deke tez czekac na alphe czy z balkana poleciec.. chociaz lubie ladowac wsyztsko z jednej firmy bo wtedy wiem ze albo wsyztsko dobrze dziala albo wsyztsko syf.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

Wiecej