SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Rysiek, Primke czulem juz jakos pod koniec drugiego tyg./na poczatku trzeciego. W piatym juz byla rozbujana elegancko. Inna sprawa, ze nie jestem pewien czy dawka o polowe mniejsze (czyli w tym wypadku kolo 300mg) da Ci zadowalajacy efekt. Ja od razu postanowilem dac wiecej, bo szkoda mi wywalac na cos kasy, jesli mam to ledwo co poczuc. Znajomi brali 100% oryg. Primke Scheringa po 200 - 300mg tygodniowo i narzekali, ze tylko zmarnowali kase i towar. Bardzo doswiadczona osoba, ktora pomaga mi troszke w niektorych kwestiach tez twierdzi, ze dla facetow Primka zaczyna sie od 500mg, a im wiecej tym lepiej. Dlatego wydaje mi sie, ze jesli juz ktos sie decyduje na Prime, to musi liczyc sie z wiekszymi dawkami, a co za tym idzie wiekszymi kosztami. Dopiero wtedy to ma sens w przypadku tego srodka.
Z Prima leci Susta pakol/Mix Unigena i gh Omni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jestem podobnego zdania, prima poniżej 400-500 mg tygodniowo mija się z celem,nieważne w jakim celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Panowie, dziękuję za odpowiedzi. Na razie mam dostęp tylko do primki inj. Biosiry, a chooj wie, co to jest tak naprawdę. Tym bardziej, że jedni chwalą, a inni nie produkty tego labu.
Balkan na 99% pewniejszy, tylko ta cena. Musiałbym wydać na samą primę kupę kasy, plus jeszcze przynajmniej dobry teść mix albo enan, odżywki, odblok itp. Jednak efektem cyklu na primie są powolne, ale utrzymujące się przyrosty dobrego jakościowo mięsa. I to jest to. Gruntownie przemyślę tą sprawę. Tak, czy siak nastepna pewnie pójdzie deka Balkana, bo ori Normy raczej w PL nie będzie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
prima zawsze jest droga, przynajmniej ta prawdziwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Aras, masz rację. Żeby jednak było wiadomo, za co płacisz. Wybulisz kasę, a tu fejk. W tym biznesie nie ma litości. Mój znajomy dil zawsze otwarcie mówi, że trzyma się sprawdzonych firm, ale nie może gwarantować, bo to undery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5704
jak tam anapolon i tura balkana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
A to jeszcze nie jedziesz z koksem? Miałeś walić hardkorowo turi z propem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak Cypio z balkana ?? ktos bral ostatnio bo zastanawiam sie nad nim , a to jeden z moich faworytow w wyborze jak by ktos napisal jeszcze ile bil i czy mial do czegos porownanie to byl bym wdzieczny . moze nawet napisac jaki ester wczesniej bil i jak bylo po przejsciu na to cypio .

czy ja nie za duzo wymagam ?
ale dam soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5704
zaczynam widek za pare dni wiec zdam relacje. anapolon nie do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Co to widek?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium