SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
Swoją drogą z tym clenem biję jeszcze propa farmaka, ale mi się kończy i bedę musiał polecieć na tym z bałkana. Jak z bolesnością bałkańskiego propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
Bywa bolący, kwestia organizmu.

Ktoś ostatnio gdzieś wspominał, że przechodził z balkana na testolica w działaniu nie odczuł różnicy, natomiast na plus dla testolica za bezbolesność.

Zmieniony przez - Rewold w dniu 2012-06-18 16:53:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
No fakt jak bym miał do wyboru ampuły balkana lub ampuły testolicu to wybrał bym to drugie. No ale wyboru nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
masz pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Clen Balkana jeden z najpewniejszych clenow na rynku. Jesli obecnie clen, to w sumie zaufanie mozna miec chyba tylko wlasnie do Balkana i oryginalnej Sopharmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Witam zadazylo sie komus zeby wybuchla w rekach ampa Balkana ? Wczoraj przy otwieraniu propka pokruszyla mi sie cala ampulka i pocielo mi reke. Szklo mi sie wyebalo w palce. Trzeba uwazac cos kruche te ampy maja..Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Z Balkanem nigdy mi sie tak nie zdarzylo, ale w Alphie mialem na przyklad nadpekniete czubki amp i rozlany olej w pudelku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Mi sie 2 razy zdarzylo z propem. Trzeba umiec otwierac, masz uprawnienia do tego? Ja juz zrobilem kurs otwierania ampulek, odebralem certyfikat i umiem juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Przez recznik teraz otwieram pyerdole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
wystarczy lekko nadpilowac i idzie

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium