SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Od czwartku wrocilem na clena Balkna (po przerwie ponad tydzien, kiedy to lecialem efke). Moc clenu po raz kolejny niesamowita:) Keto w pogotowiu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, panowie mam pewien problem, od poniedzialku podjadam metke balkana i pod wieczor w ten dzien juz flaki czulem, jest tak do dzisiaj, nie jakis super hiper bol, ale cos sie dzieje bo pierwszy raz mam cos takiego, a pare razy metke jadlem (balkana pierwszy raz szamie). Widzialem, ze niektorzy pisali, ze po balkanie flaki ich bolaly, wiec pomyslalem, ze zabezpiecze sie do cyklona. Wiec zapodaje od dluzszego czasu profilaktycznie ostropest, lecytyne, esssliv itp. a jednak flaki czuc. Teraz pytanie, jesc jeszcze ta metka przez jakis czas i czekac, az moze sie uspokoi, albo heparegen jeszcze zapodac? Ale to chyba lepiej po mietku? Czy zaprzestac i sama inj pozostawic?
Chociaz wolalbym tego mietka wciagnac. Pozdr, dzieks.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
może byc tak że przestałeś tolerować środki 17.Kiedyś na mecie też miałem apetyt na maksa,teraz mam bloka na jedzenia i coraz więcej osób tak reaguje.Nawet jeśli zmienisz metkę na iniekcyjna dalej ona bedzie z grupą 17,i bedzie to samo.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Apetyt mam jak kon, ale te flaki mecza troche.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
Ja się na Danabolu przejechałem już dwa razy, odstawiałem bez zastanowienia. 17 alfa rowniez obecna w inj.

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Gigi1981
Ja się na Danabolu przejechałem już dwa razy, odstawiałem bez zastanowienia. 17 alfa rowniez obecna w inj.


Oczywiscie pod wzgledem yebania flakow? Nie dzialania?
Czyli co odstawiac to "swinstwo"?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
Jeżeli chodzi o działanie to nie mogę chyba(nie kończyłem cykli) nic zarzucić, ale stany do których mnie ten środek doprowadza są chyba wciąż nieznane medycynie Na mecie się świat nie kończy. Też szedłem w zaparte i po turbulencjach sięgnąłem drugi raz, ale Ty nie musisz powtarzać moich błędów.

Zmieniony przez - Gigi1981 w dniu 2012-10-31 23:02:46

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Gigi, az tak cie mielilo? Wiecie co tak zastanawiam sie i przypomnialem sobie, ze w sumie flaki nie bolaly mnie nigdy, az do momentu kiedy bylem w koncowce brania clenu balkana. Nie bralem, zadnej oslonki i cos mnie "porypalo". Co myslicie o zapodaniu Lakcid? Slyszalem, ze dziala.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
moze jakies probiotyki plus jakis inhibitor pompy protonowej pomorze na flaki

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
J/w na pewno nie zaszkodzi,

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium