SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Kamilek94
Mam pytanie czy na tabletkach z bałkana (metka) jest "wygrawerowane" "10" lub "B|P"?


tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Po jednej stronie B|P, po drugiej "10". Pomiędzy B, a P jest linia podziału(jak ktoś chce przepiłować tabletkę i zrobić sobie 5mg.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
takie "zrób to sam" jak zrobic tabletki mety 5mg kazdy oral ma przedzialke z tego co widzialem do tej pory jesli chodzi o balkana..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4760
Panowie wie ktoś jak obecnie jest z enenem 250?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypowiem sie temet tury z bałkana kody ok, jasdem ed30mg, byłem cały czas zamulony tzn spac sie cigale chciało, po 2 tyg zgaga, wzdęcie, brak apetytu zjadłem 60 tab i odstawiłem, ogolne zamulenie przeszło po 3 dnich zgaga brak apetytu kolo 7 dni,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Spotkaliscie sie kiedys z wy_ _bkami bałkana......to byc moze ja jestem jakims cholernym pechowcem..a mianowicie od 8 maja jestem na prop,npp i wino od 6tego tyg(może zacznę)bije npp scantela(100 c2d) i propa bałkana(150 c2d)...i kapa,no masakra.zero pompy,libido nic..i waga prawie w miejscu...jestem pierwszzy raz na propie....i chyba juz powinien zacząc działac..no chyba ze on(prop) tez potrzebuje 3-4 tyg na rozbujanie sie.....a siła poszła troche w górę...ale to chyba dzieki zmianie treningu i tym odżywkom co zapodaje....nie sram ogniem,ale z opisów i opini wydaje mi sie ze powinno juz działac..kolega(SKINT73)może potwierdzic to co pisze
:'-(

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
zrob badanie ja tam propa po 2 inj juz czuje(nie balkana) wiec nie wiem co Ty bijesz skoro nic nie czujesz

Zmieniony przez - swtk w dniu 2013-05-24 18:00:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
A ja myślę, że ci deka zblokowała libido na tym propie po prostu, jeśli to twoja pierwsza styczność z nandro. Zbadaj prolaktynę i testa. Jeśli prolka wyjdzie ponad normę - to masz winowajcę, jeśli test nie podbity to wyj**ka. Ale optuje za prolaktyną

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
pierwszy cykl od 3 lat deke biłem 400 week....teraz....chciałem zacząć delikatnie i z czasem zwiekszać dawaki i zmieniac srodki...a nie pchac sie od razu na długie łancuchy...
Npp by w dawce 100,zblokowało propa 150...kurde nie zwieksze na 200 bo to juz sie nie kalkuluje....z propem...

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
blok to raczej sprawa indywidualna najlepiej zrob badania bedziesz wiedział co bijesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium