SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 481304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28

Adosinio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2545
a mi wyskakuje ze mam fake jak sprawdzam winko :D lot: 19
pr:11.10 exp: 11.13 a.p.p.:11963/03.10.2007
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Kurde wszyscy tego Clena zachwalają a u mnie niema :/ będzie bebzon na wakacje

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2545
Wczoraj zaczalem brac to winko 3tab ed w nocy dopadla mnie goraczka,rozwolnienie,wymiotowanie itp itd ...ciekawe czy to od wina:D kiedys kumplem mial podobne objawy na razaku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
A brales kiedys wino? Rekacje organizmu poczatkowo moga byc rozne, ale zapewniam cie, ze to winko jest bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2545
hej..bralem i to bardzo duzo razy... 1 moja reakcja taka..ale nie jestem wstanie stwierdzic czy to na 100% od tego wina..fakt ze nagle przyszlo to zle samopoczucie..ale nie przerwalem brania wina.zobaczymy co bedzie jutro..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2545
pomalu zaczynam twierdzic ze zamiast wina :d mam clena :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
wino juz lezy w szafce, za tydzien zaczynam
kod poprawny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie kto jeszcze szamał winko.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2545
moi kumple okazalo sie ze jedza i sobie chwala...a jest ich 4 z czego 1 konczy 5tydz i zadowolony zrodlo to samo...ktore ja mam..good essen :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methagen i Oxygen Desert Labs

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium