SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DANABOL 10mg Balkan. Porada.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Witam.
Na początek ankieta. Pytanie pod nią.

1. WIEK: 21 lat
2. WAGA: 75 kg
3. WZROST: 184 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 38 cm
-klatka: 106 cm
-udo: nie wiem
-talia: 78 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Nazbiera się ze 2,5 roku.
6. DIETA: około 3500 kcal (tyle jem)
-białko: min 2g/kg
-węglowodany: 4-5g/kg
-tłuszcz: różnie :)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prawie był na MDROL-u ale całe szczęście zrezygnowałem.
8. TRENING: Dopracowany split (testowałem FBW ale wróciłem do splita)
9. CEL CYKLU: MASA, MASA, MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: -
11. POZIOM BF%: B. MAŁO!
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): zaawansowany ektomorfik ;/
13. STAN ZDROWIA: dobry, lekka niedoczynność tarczycy, TSH około 8,8 przy max 4,4. Zażywam Letrox 50.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg x 5 , 115 kg x 1
-martwy ciąg: 110kg x 5 max
-przysiad: 100 kg x 5

PYTANIE:
a więc, planuję zacząć DANABOL 10mg Balkan Pharmaceuticals (małe różowe tabletki) i chciałbym prosić o poradę w jakim czasie i co ile godzin zażywać tabletkę jeśli trening robię około 19-20. Wyczytałem, że okres połowicznego rozpadu wynosi 4 godziny i co tyle najlepiej brać, żeby utrzymywać w organiźmie oraz, że dla mojej masy ciała zaleca się około 20mg co daje 2 tabletki dziennie. Do tego mam póki co Esselive Forte 300mg i planuję brac po 2 kapsy na tabletkę metki. Co do odbloku różne opinie słyszałem no i mam dylemat czy brać Clomid czy booster teścia wystarczy. Cykl widziałbym na 5 tygodni. Pod koniec kreatyna oczywiście i może jakiś stack.

Czy ktoś w temacie mógłby coś jeszcze poradzić/sprostować. I jak generalnie efekty po tym mietku ? Zadowalające ?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
"Metanabol, czyli popularna metka, jest jednym z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych środków dopingujących na świecie.
Podrabiany: średnio
Dla kobiet: nie
Dla początkujących: tak
Dawkowanie: 20-40 mg dziennie (mężczyźni)
Skutki uboczne: średnie lub duże
Zastosowanie: siła, masa
Okres półtrwania: 3-5 h [1]
Typowa długość cyklu: 6-8 tygodni
Aromatyzacja: tak, silna"

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 tab dzinnie biez co 4 godz po cyklu listek clom do kazdej tab tab esential
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10304
podpinam się pod temat, a jeśli chcę brać tylko 20mg? to z rańca jedną 10mg, a poźniej o 17 drugą czy o 13(pytanie, czy lepiej lyknąć mete przed treningiem z posiłkiem,czy z posiłkiem o 13)? trening o 19.

Zmieniony przez - volex w dniu 2011-11-15 00:13:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
I czy odrazu 3 tabsy dziennie startować czy bawić się w pierwszym tyg. po jednej czy coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
No właśnie mówię o tym, że to przeczytałem ! I chce rozwiać wątpliwości. Skoro 20 mg to 2 tab. dziennie, to jak to brać co 4 godziny trochę bez sensu. Może dzielić i po pół tabs. brać ? 4 x razy dziennie co 4 godziny ?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
A czyli dokładnie tak jak napisałem dzielić i po pół tabs. brać 4 x razy dziennie co 4 godziny to da mi w ciągu 12 godzin 20 mg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
ja brałem rano jedną o 10 ,oczywiście po sniadanku a drugą po obiedzie koło 16 i było git byle żebyś na pusty żołądek nie jadł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
No i git. Takiej odpowiedzi potrzebowałem. A powiedz, DANABOL brałeś ? jak efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
efekty zadowalają ce z dieta poszło 8 kilo potem woda spadła i zostało na plusie 4
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
do arasa mozna po 6 -tyg na d-bolu odblokowac sie tylko hcg ...czy clom bedzie lepszy to moj drugi taki cylk na d-bolu tyle ze pociagnelem do 6 tyg...a jak tak to ile
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

primabolan metka

Następny temat

( Sustanon) Problem po odbloku, impotencja?

WHEY premium