SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DANABOL 10mg Balkan. Porada.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
hcg a clom to dwie różne sprawy mi przy mietku starcza 12 tabletek clomidu
1

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
wydawalo misie ze pobudzenie jader i przysadki mozgowej do powtornej produkcji testosteronu jest na miejscu po mini cyklu ... 6tyg po 30mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
o ile mi wiadomo sam mietek jąder nie zablokuje

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
niewiem bo sie ich nie pytalem ale potencja troche na minus no i wielkosciowo tez troche mniej ... dobra ale nie wazne z p******ami radzisz wrzucic hcg czy clom starczy mam 10 sztuk tabsy po 50mg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lepiej sam clom moim zdaniem niż samo hcg, listek(12 tabsów), po 1 dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Kurdę, trzeci dzień jem po dwie tabletki i do tego tylko esselive forte + 5 dużych posiłków dziennie. dieta to to może do końca nie jest ale, są to jaja, szynka, ryż, cycki z kury, makaron, kiełba, nabiał :) Ale zastanawiam się czy jakieś witaminki są konieczne ? Czy wystarczy rutinoscorbin, witamina C ? Wapno ? To akurat mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Bo wiadomo, pierwszy cykl i się człowiek naczyta różnych rzeczy. Aras84 widzę, ze możesz coś na ten temat powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
na każdym cyklu witaminy i minerały wskazane cynk magnez omega
1

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam dziś kończę cykl tescia+danabol mam pytanie mam jeszcze 100 tabletek extra czy warto jeszcze pociągnąć do końca sam danabol jak tak to po ile dziennie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zaloz swoj temat z ankieta a nie odkopuj tematu sprzed paru lat
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

primabolan metka

Następny temat

( Sustanon) Problem po odbloku, impotencja?

WHEY premium