SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ciężko powiedzieć. Według mnie bardziej prawdopodobną opcją jest ta, że zalałem się przez okres świąteczno-noworoczny. Przez 3-4 dni świąteczne było kompletnie bez diety, nieograniczałem się, sałatki, ciasta, cole, do tego dochodzi teraz sylwester i nowy rok gdzie tez diety nie było. W sumie chyba masz racje z tym zalaniem. Zjadam (o ile mam dobry dzień i uda mi się przygotować wszystkie posiłki - zazwyczaj tak bywa) te 4500-4600kcal, ale waga od jakiegoś czasu stoi, więc nie wiem co robić. Jak zmniejsze to już masy może nie przybyć tyle ile bym chciał. Proszę o opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Tak się zastanawiam ile ty musiałeś zjeść przez święta, skoro przy 4500 waga stoi, a się zalałeś :) Poczekaj jeszcze tydzień, poobserwuj, to może być chwilowa stagnacja. Jak zmieścisz to dodaj chociaż 100kcal z węgli, choć i to może okazać się niewystarczające.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Waga stoi już jakieś 2-3 tygodnie. Nie wiem co jest przyczyną. Kalorii jest sporo, a progresu w wadze nie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
To zamień może te migdały z kolacji na normalny posiłek.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja bym uciął białko do 230g, tłuszcze do 105g a w to miejsce wrzucił więcej węgli, daj np. trening siłowy 4x w tygodniu + 1 krótką sesje aero (20 minut). Jaką suplementację stosujesz?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Kreatyna mono 5g przed i 5g po treningu. Teraz białko sobie dokupiłem do koktajlu z platkami i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
może trening czas poprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
w jakim sensie ? 2-3 miesiące temu zmieniłem sobie z 3x split na 4x split w tygodniu, a cwiczeniami manipuluje tyle ile się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Zaniedbałem ostatnio dziennik, ale postaram się wrócić. Spore zmiany u mnie nastąpiły. Przede wszystkim przejście z masy na redukcje, na której jestem już mniej więcej 2 tygodnie. Narazie waga się waha, więc nie widze jakichś efektów większych, organizm się chyba musi przystosować do tego stanu (stanu redukcji). Kalorie trzymam na poziomie 3300-3400kcal. Sporo zjadam węgli, bo wychodzi około 400 (czasami mniej, czasami więcej), ale będe się starał powoli zmniejszać.

Niedługo wyruszam na trening. Dzisiaj klatka i przód oraz bok barków. Będe się starał zrobić intensywny, szybki trening. Może dzisiaj dorzuce aeroby pod wieczór. Narazie nie jest to duża ilość. Biegam 3 razy w tygodniu, ale dopiero rozpoczynam, więc jest to na sesji około 20-25 minut biegu - mam nadzieje, ze nie za mało narazie ??

Rozpiska będzie po południu. Mam nadzieje, że będziecie odwiedzać dziennik, a ja postaram się nie zawieść i codziennie dodawać te rozpiski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Dzisiaj już dietka została dopięta i wszystko zaplanowane do końca dnia, więc mogę zrobić rozpiske. Tak jak już wspominałem, powracam po dłuższej przerwie z dziennikiem i chciałbym go kontynuować.


TRENING:
Dziś wtorek, więc wypada według planu klatka oraz przód i bok barków. Zaplanowałem sobie już wcześniej, że zrobie dla odmiany intensywny, szybki, krótki trening, przerwy mniej wiecej 30 sekund, bardzo małe ciężary. Na siłowni spędziłem zapewne niecałą godzinke.

Klatka
WYCISKANIE SZTANGIELEK NA ŁAWCE PŁASKIEJ 4x
WYCISKANIE SZTANGIELEK NA ŁAWCE SKOŚNEJ 4x
ROZPIĘTKI NA SKOSIE DODATNIM (30 stopni) 4x
ROZPIĘTKI NA MASZYNIE 2x

Barki
Wyciskanie sztangielek w siadzie 4x
Unoszenie sztangielek na bok 4x

Brzuch (zawsze robie na koniec treningu po 1 ćwiczeniu)
Unoszenie nóg leżąc w na ławce ze skosem ujemym 4x

Samopoczucie:
Czuje się bardzo w porządku, lecz odczuwam ostre domsy/zakwasy po wczorajszym ciężkim treningu pleców. Dzisiaj już tylko oczekuje meczu mojej kochanej drużyny - Manchesteru United (w ogóle są tu jacyś entuzjaści angielskiej piłki?). Ogólnie nastawienie jest lepsze, trądzik z którym miałem problem już nie jest tak silny. Może to przez to, że zaczałem jeść więcej warzyw - naprawde nie wiem. Zamierzam też może dokupić proszek zasadowy, żeby troche oczyścić ten organizm, który przez tą monotonną diete faktycznie może byc zakwaszony.

Miałem dziś w planie zrobić sesje aerobów, ale taka jest zawierucha na dworze, że sobie odpuściłem. Jutro jest dzien nietreningowy, więc pójde biegać.

Suplementy:
Jakiś czas temu skończyłem kreatyne i teraz biorę tylko witaminy i minerały Multiple Sport od Olimpu.

1 kapsułka witamin dziennie
1 kapsuła minerałów dziennie

Uwagi, pytania, prośby:
O ile ktoś będzie odwiedzał mój dziennik to chciałbym tutaj umieszczać zapytania dotyczące treningu, diety, wszystkiego co związane z siłownią. To co mi przychodzi do głowy teraz to pytanie o wahania wagi. Chciałbym to wszystko jasno wytłumaczyć.
Na redukcji jestem troche ponad 2 tygodnie. Wcześniej to było schodzenie z kaloriami do tego deficytu 300. Od tygodnia jestem powiedzmy na deficycie 300 (zjadam 3300-3400) i właśnie w tym tygodniu waga dziwnie skakała, raz było 93,6, raz 92,5, raz 94, potem przyszedł (w ten weekend) wyjazd do Warszawy i odpusciłem diete, więc tych kalorii było mało, zapewne ze 2000. Teraz już lece normalnie z dietą na tym pułapie 3300-3400. Myślicie, że waga będzie spadała, czy mam jeszcze troche obciąć, skoro tak skacze i czasami nawet rośnie ??


Dieta:
Oczywiście warzyw nie dodaje do bilansu, ale było sporo brokuł do obiadu, pomidor do mozarelli. Sporo węgli, ale jakoś ciężko mi uzupełniać bilans ;/ Będe się starał zmniejszać. Białka dzisiaj wyjątkowo dużo, bo była dostępna pierś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

WHEY premium