SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Waga się pewnie waha, bo różnica wody w organizmie, najlepiej waż się raz na tydzień tego samego dnia i o podobnej godzinie, na czczo i po toalecie

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Kolejny dzień. Tym razem bez treningu siłowego. Dieta już dopięta, więc można zrobić wpis :) Mam właśnie ostatnie dni ferii i musze przyznać, że się piekielnie nudze. Matura za pasem, a ja jeszcze nie zacząłem się uczyć. Musze znaleźć motywację i wkońcu otworzyć te książki.

TRENING:
Tak jak już wspomniałem - dziś bez treningu siłowego, więc wypadł dzień aerobów. Miałem iść biegać rano, ale na dworze nadal fatalna pogoda, wielka zawierucha, totalny armagedon, więc zrobiłem sobie u siebie w domu 20 minut orbitreka. Spociłem się w miare, więc myślę, że jak na początki to nie jest źle.

SAMOPOCZUCIE:
Jestem bardzo zmęczony. Za mną w poniedziałek dobry trening pleców, we wtorek robiłem klatke z barkami, a dzisiaj aeroby no i musze przyznać, że czuje się osłabiony. Narazie nie będe kupował BCAA, zobaczymy jak dalej będzie szło.

SUPLEMENTY:
1 kapsułka witamin - OLIMP MULTIPLE SPORT
1 kapsułka minerałów - OLIMP MULTIPLE SPORT


UWAGI, PYTANIA, PROŚBY:

Dzisiaj przygotowałem zestaw dwóch pytań
1. Czy na tak wysokim poziomie węgli będe miał problemy ze zbiciem wagi ??
2. Po poniedziałkowym treningu pleców, a konkretnie martwego ciągu, czuje bardzo ostre domsy na nogach. Jutro wypada mi właśnie trening
nóg. Warto go robić czy przesunąć na jakiś inny dzień ??

DIETA:
Do rozpiski nie wpisałem sporej ilości brokuł i pomidora do mozarelli. Miałem pewien problem z obliczeniem ilości kaszy jęczmiennej, bo wczoraj szanowna mamuśka ugotowała nie tyle ile ją prosiłem i musiałem na oko szacować. Pewnie zjadłem więcej niż wpisałem, więc dlatego dzisiaj zmniejszyłem ilość jajek, żeby kalorii było troche mniej.










Zmieniony przez - SergioMartinez w dniu 2014-01-29 17:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
sporo ludzi redukuje na wysokich węglach i sobie chwalą. Kiedyś pewnie będziesz musiał uciąć, ale dopiero jak nie będzie szło. I nie ograniczaj za bardzo tłuszczu, to niebezpieczne dla stawów. Co do drugiego pytania, to jeśli jeszcze będzie bolało jutro, to przestaw trening, nie ma się co katować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Tłuszczu raczej nie ograniczam (oczywiście zdrowego) :) A wracając do węglowodanów to dla mnie jest to bardzo dobra wiadomość, ciężko uzupełniać dzienny bilans bez użycia większej ilości węgli, więc narazie zostawie ten poziom 400, może troche mniej i zobaczymy jak bedzie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
30.01.2014

TRENING
Dzisiaj zrobiłem trening rąk, czyli biceps i triceps w superseriach. Staram się zmieniać ćwiczenia, więc dzisiaj troche pokombinowałem na siłce.

WYCISKANIE FRANCUSKIE W SIADZIE 4x
WYCISKANIE SZTANGI WĄSKO 4x
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU Z UCHWYTEM (w kształcie odwróconej litery V) 4x

UNOSZENIE SZTANGIELEK W SIADZIE 4x
UNOSZENIE SZTANGI PROSTEJ 4x
UNOSZENIE SZTANGIELEK CHWYTEM MŁOTKOWYM 4x

No i na końcu rzecz jasna brzuch - "SPINANIE" CIAŁA NA ŁAWECZCE 4x

SAMOPOCZUCIE
Dzisiaj już troche lepiej. Rano wypiłem kawę z dwóch łyżeczek, więc może dlatego sił jest troche więcej. Pod wieczór pogram sobie na konsoli i troche odpoczne. Jutro planuje zrobić sobie kolejną w tym tygodniu sesję aerobów. Jeszcze nie wiem co to będzie, ale prawdopodobnie albo bieganie na dworze, albo orbitrek w domu.

SUPLEMENTY
1 kapsułka witamin - OLIMP MULTIPLE SPORT
1 kapsułka minerałów - OLIMP MULTIPLE SPORT


DIETA
Dzisiaj znowu na spokojnie, posiłki podobne do dnia wczorajszego. Oprócz tego co jest w bilansie było troche brokuł do obiadu, pomidor do mozarelli. Napiłem się również troszkę Coli Zero.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego, co ja wiem, to zbyt częste zmienianie ćwiczeń w treningu nie wychodzi wcale na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Gdzieś to wyczytał?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś tu na forum. No a jaki sens ma zmiana ćwiczeń z treningu na trening? Nie zaszkodzi, ale pomóc też za bardzo nie pomoże... Chodzi mi oczywiście o konkretne ćwiczenia, a nie ich kolejność.

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-01-30 22:35:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bo np. nie da się przetrenować dokładnie danej partii tylko wybranymi ćwiczeniami? Co tydzień nowy bodziec? Wiadomo podstawy zostają, manipulujesz tylko ćwiczeniami dodatkowymi

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Bardziej bym się tutaj zgadzał z Ozzim. Jak zdarzy mi się zrobić taki trening jak zawsze to dzien później nic nie czuje. Jak zrobie coś nowego to od razu bardzo mocne domsy. To oznacza, że organizm to chyba wyczuwa i ja osobiście wole zmieniać te ćwiczenia, z tym, że te podstawy, jak już wspomniał Ozzy, pozostają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

WHEY premium