SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
To jest G-Shock :D Znakomity, nie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Co do filmików to niestety chodzę sam na siłke, więc nie bardzo mam możliwość nagrania tego co tam robie, ale postaram się ożywić to wszystko, jakieś zdjęcia posiłków będe dodawał czy coś w ten deseń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
02.02.2014

Dzień wolny od treningu siłowego. Zrobiłem sobie 20 minut orbitreka i musze przyznać, że ostro się spociłem - to chyba dobrze :) Obiad dzisiaj jakoś ciężko mi wchodził i musiałem się troche pomęczyć, żeby to zjeść. Ogólnie to dzień w porządku, trochę się odpoczęło, a jutro już zaczynam szkołe i wielkimi krokami zbliża się matura, więc zacznie się nauka. Oczywiście treningów nie odpuszczam, dobra redukcja musi być, aby coś było widać na lato.

Z suplementów to jak zwykle pobrałem po 1 tabletce witamin i minerałów z OLIMP MULTIPLE SPORT i wypiłem wode z 1 łyżeczką proszku zasadowego. Miałem ostatnio problemy z trądzikiem. Teraz już nie jest tak nasilony, można śmiało przyznać, że jest pewna poprawa. Wprowadziłem więcej warzyw, wywaliłem całkowicie laktoze, teraz dokupiłem proszek zasadowy - zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać.

Kolejna seria pytań, które mi ostatnio przyszły do głowy.
1. Czy można rzuć gumę Orbit na diecie ?
2. Aeroby. Czy rowerek, orbitrek, bieganie jest tą samą formą treningu cardio ? Wszystkie te rodzaje ćwiczeń mają podobną efektywność ?
3. Chyba najważniejsze pytanie - trening. Przez ostatni czas tj. 3-4 miesiące (3 miesiące masy i teraz troche redukcji) stosowałem taki rozkład partii:
PON - PLECY + TYŁ BARKÓW
WT - KLATKA + PRZÓD I BOK BARKÓW
CZW - NOGI (tutaj musze się przyznać, że czasami odpuszczałem ;/)
PT - BICEPS I TRICEPS

Brzuch robiłem na każdym treningu na końcu po 1 ćwiczeniu 4 serie.

Zmieniałem tylko różne ćwiczenia, intensywność, ciężar. Czy już czas na zmiane rozkładu partii na poszczególne dni ? Jak myślicie ?

Aha i myślałem nad tym czy aerobów nie przenieść wtedy na dni treningowe od razu po siłowni 20-30 minut rowerka stacjonarnego (+ oczywiście WF w szkole, dość intensywnie, bo się nie opierdzielam). Co o tym sądzicie ?

DIETA


W bilansie nie umieściłem dwóch bananów po treningu cardio, pomidora do mozarelli i brokułów do obiadu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Do 4 dorzuć jakieś węgle a do ostatniego białko i będzie ok.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
OzzyMG
Do 4 dorzuć jakieś węgle a do ostatniego białko i będzie ok.


1. Czy można rzuć gumę Orbit na diecie? tak
2. Aeroby. Czy rowerek, orbitrek, bieganie jest tą samą formą treningu cardio ? Wszystkie te rodzaje ćwiczeń mają podobną efektywność ? tak
3. Chyba najważniejsze pytanie - trening. Przez ostatni czas tj. 3-4 miesiące (3 miesiące masy i teraz troche redukcji) stosowałem taki rozkład partii. jeśli przez tyle czasu trenowałeś jednym rozkładem to wypadałoby zmienić

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
OzzyMG
OzzyMG
Do 4 dorzuć jakieś węgle a do ostatniego białko i będzie ok.


1. Czy można rzuć gumę Orbit na diecie? tak
2. Aeroby. Czy rowerek, orbitrek, bieganie jest tą samą formą treningu cardio ? Wszystkie te rodzaje ćwiczeń mają podobną efektywność ? tak
3. Chyba najważniejsze pytanie - trening. Przez ostatni czas tj. 3-4 miesiące (3 miesiące masy i teraz troche redukcji) stosowałem taki rozkład partii. jeśli przez tyle czasu trenowałeś jednym rozkładem to wypadałoby zmienić


Sorry za dubel .) No ja p******e 3 posty pod sobą, zamiast edytuj to 2 razy nacisnąłem cytowanie, nie wypowiadam się więcej

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-02-02 19:37:49

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Żaden problem :P
Z tym treningiem. Kiedyś trenowałem klatka-triceps, plecy-biceps, barki-nogi. Przez ostatnie miesiące plecy-tył barkow, klatka-przód/bok barków, nogi, biceps/triceps. To co, teraz czas na FBW ?? Jakieś propozycje ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
FBW, p/p/l albo z tego coś wybierz:

https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ten wygląda nawet, nawet:
Plecy + brzuch
Klatka + triceps
off
Nogi
Barki + biceps
off
off

A na czym polega push/pull/legs ? Jakie ćwiczenia wchodzą w push, jakie w pull ? Mógłby mi ktoś to rozpisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Push wszystko co wypychasz, pull wszystko co przyciągasz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

WHEY premium