SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
IMO BCAA to podstawa zarówno na redukcji, jak i na masie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ok rozumiem.

To będzie teraz mój trening przez najbliższy okres.

Poniedziałek (Mięśnie przyciągające: Plecy, bok barków, tył barków, kaptur, biceps):
- Ściąganie drążka szerokim chwytem - 4 x 6-8
- Wiosłowanie ze sztangą w opadzie - 5 x 5-6
- Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia - 4 x 6-8
- Zarzut sztangi na klatkę lub Martwy ciąg - 4 x 6-8
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc - 4 x 6-8

Środa (Mięśnie wypychające: Klatka, przód barków, triceps):
- Wyciskanie na lekkim skosie (20 stopni) - 5 x 5-6
- Wyciskanie na poziomej ławce wąskim chwytem - 4 x 6-8
- Wyciskanie klasyczne sztangi stojąc - 5 x 5-6
- Odwrotne pompki z obciążeniem - 4 x 6-8

Piątek (Nogi: Czworogłowy, dwugłowy, łydki):
- Przysiady ze sztangą na barkach - 5 x 6-8
- Wyciskanie nogami na suwnicy - 4 x 6-8
- Zginanie nóg leżąc - 4 x 6-8
- Wspięcia na palce stojąc - 5 x 10-12


Może być ? Do tego planuje po każdym treningu 20-25 minut rowerka/orbitreka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To wyciskanie wąsko mi tam nie pasuje w tym treningu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Mi też właśnie coś nie grało ;/ To na co zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Bo to ma być ćwiczenie na klatke, zamiast tego wyciskania wąsko ?

Kurcze, nadal mam lekkie wątpliwości co do tego p/p/l. Naprawde ten trening jest efektywny ? Co jest w nim takiego specjalnego. O ile tutaj patrze to widze 3 cwiczenia na plecy w tygodniu, 2 na klatkę, 1 na triceps, 1 na biceps. Nie za mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mało ćwiczeń, ale za to więcej serii i duże obciążenie! Jeśli masz 5 powtórzeń np. w MC to przy 5 masz walczyć i nawet krzyczeć żeby je wykonać w każdej serii a nie machać sobie leciutkim ciężarem! Na klatkę daj wyciskanie płasko + wyciskanie na skosie 30 stopni

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ok rozumiem, dzięki mistrzu. Od jutra zaczynam p/p/l, a po każdym treningu 20-25 minut rower stacjonarny. Ważę się co tydzień, więc jutro nadchodzi czas kolejnego pomiaru. Po wszystkim zdam relacje w wypisce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
10.02.2014

Dzisiaj miałem maturke próbną z geografii, troche wczoraj było nauki, szkołę skończyłem dość późno, treningu dziś nie było, więc w tym tygodniu będzie wtorek-czwartek-sobota. Tak jak już wspominałem - zaczynam push/pull/legs :) Jestem dość ciekawy jak to wyjdzie. Redukcja przebiega wg. mnie spoko, widać, że powoli powoli się ta sylwetka formuje, choć to jeszcze początki. Do wakacji jest sporo czasu, zeby się dobrze wyciąć. Kalorie utrzymuje na poziomie 3200-3300 i narazie nie zmniejszam.

Suplementacja

1 kapsułka witamin OLIMP MULTIPLE SPORT
1 kapsułka minerałów OLIMP MULTIPLE SPORT
1 łyżeczka proszku zasadowego


Dieta


Klasycznie. Posiłki te same co zawsze, musze spróbować czegoś innego, może zmienie te jajka i mozarelle z 4 i 5 posiłku, tylko nie wiem na co Jestem dośc zadowolony z tego jak to się toczy. Trądzik, który mi ostatnio dokuczał zmniejszył się znacznie i wygląda to dużo lepiej :)

Jutro pierwszy trening push !


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Jest sprawa. Dzisiaj miałem dzień ważenia. Tydzien temu pokazało 92.4, więc byłem wręcz pewien, że waga pokaże 91.7-91.9kg, czyli prawidłowy spadek 0.5 - 0.7kg. Wchodzę, a waga wskazuje 93 kg no i sie zmartwiłem. Ważyłem się tydzień temu właściwie o tej samej porze, po tych samych posiłkach. Może zmieniło się tylko to, że na dzisiejszym treningu zapomniałem od razu wejśc na wage i zrobiłem to po 10 minutach, po których wypiłem kilka łyków wody, choć myślę, że nie powinno mieć to znaczenia. Czego waga poszła w góre ? Zmniejszyć kalorie o 50-100 ? Jeżeli chodzi o efekt wizualny to (o ile to nie placebo) wydaje mi się, że jest lepiej, sylwetka powoli się formuje, widać troszke więcej mięśni, no ale to może tylko moje wrażenie.

Co z tym zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skoro widzisz efekty to nic nie zmieniaj, a poza tym waż się zawsze rano po wypróżnieniu a nie w ciągu dnia, wypijesz 2 szklanki wody więcej i już masz 0.5kg więcej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

WHEY premium