SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Wczoraj nie zrobiłem wypiski, więc dzisiaj nadrabiam. W piątek robione były barki i biceps. Dosyć sprawnie poszło i byłem zadowolony.

Kończy mi się białko, którego nawet nie kupowałem, dostałem "w spadku" kilkaset gram. W sumie pokazało mi to, że mając w kuchni takie WPC można tworzyć fajne, niekoniecznie schematyczne dania, więc zmotywowało mnie to do kupna nowego. Zaczyna się lato, nie bedzie się chciało jeść jakiś wielkich sytych posiłków, więc białeczko jak najbardziej się przyda. Jestem raczej zdecydowany na białko firmy TREC smak ciasteczkowy 1500g.

Co do treningu to:
-push press 4x6-8
-unoszenie na bok + unoszenie w przód 4x10
-unoszenie na bok w opadzie tułowia 4x8-10

-uginanie ze sztangą 4x5-8
-uginanie sztangielek 4x5-7
-uginanie z linką wyciągu 4x12

-allachy 4x10-12


Dzisiaj zaliczyłem meeeeeega intensywny orlik, po graniu czułem się jak wrak człowieka. O 13:30 zaczeliśmy, grane było ponad 2 godziny w słońcu. W nocy zamierzam wstać na gale Martinez-Cotto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1300
przeglądałem twój dziennik , powodzenia , właczam powiadomki i zapraszam do mojego dzienniku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
PONIEDZIAŁEK 9 CZERWIEC

Ale parzy na dworze. Jestem już po treningu. Postanowiłem, że teraz będe robił treningi na czczo, aby później zacząć tzw. okno żywieniowe. W trakcie dnia często byłem głodny, ciągnęło mnie do podjadania, więc teraz zamiast zacząć jeść o 8:00, pierwszy posiłek zjem od razu po treningu - o 10:30.

Właściwie to nie mogę się doczekać okresu masówki. Uważam, że już mam na tyle dużą wiedze i na tyle umiem wykonywać dość poprawnie ćwiczenia, że ta masówka musi wyjść. Nie ma innej możliwości ! :P Nie będzie żadnego opier***ania. Po wakacjach zaczynam studia, więc w okresie między sesjami będzie luźno, także czas na dobre treningi będzie.

TRENING

Przerwy 30-40sec, trening trwał około 40 minut.

- podciąganie 4xMAX
- wiosłowanie nachwytem 4x5-8
- wiosłowanie podchwytem 2x3-5
- wyciąg dolny 4x10-15
- martwy ciąg 6x8

- unoszenie nóg leżąc 4xMAX
- spięcia na maszynie 4xMAX

Wieczorem lece na orlik 1,5h.

A to moje 2 posiłki z wczoraj...









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie na studia idziesz ? I jakieś fotki aktualne masz w dzienniku? Przyznam, że nie przeglądałem ostatnio, a bym zobaczył, jak tam z formą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Jakieś fotki mam na stronie 26 i 27.

A na studia wybieram się na UMCS. Kierunek finanse i rachunkowość. Jak się nie uda dostać to drugim wyborem będzie ekonomia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Dzisiaj OFF. Kalorie i węglowodany trzymane nisko, bo dziś nie wychodziłem właściwie z domu. Jutro zapowiada się rano trening klatki i tricepsa. Czuje dosyć fajne domsy na plecach po wczorajszym treningu, zwłaszcza środek daje sie we znaki. Przyszła mi dzisiaj pucha WPC 1500g, jutro otwieramy i próbujemy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
CZWARTEK czyli MUUUUUUUUUUUNDIAAAAAAAAAAL !!

Dzisiaj nie trenuje, rozpoczyna się mundial, wielkie święto dla fanów, o 22:00 pierwszy mecz, gorąco polecam!

Zmieniłem teraz rozstawienie partii w treningu. Będzie to wyglądało tak:
1) Nogi
2) Klatka+barki+triceps
3) Plecy+biceps+brzuch

Wczoraj już zrobiłem wersje nr 2. Trening około 40-50 minut.

-wyciskanie na płaskiej 4x3-5
-wyciskanie na skosie dodatnim 4x4-8
-wyciskanie na skosie ujemnym 3x8-12
-rozpiętki 45 stopni 4x8-12
-rozpiętki na bramie 3x10-12

-unoszenie ramion na boki 4x8-12
-unoszenie ramion na boki w opadzie 4x6-10

-linka wyciągu 4xMAX
-uchwyt na wyciągu 4xMAX

Miałem też nieplanowane cardio, bo wyszedłem sobie troche pokopać piłkę wieczorem.

Mam kilka fot posiłków, więc obiecuje, że niedługo wkleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
MINI PODSUMOWANIE nr 2

Nie będzie to dokładne podsumowanie, robie to na spontanie. Poszedłem do łazienki przed lustro i pyknąłem 2-3 fotki, także nie oczekujcie cudów.

Już powoli kończe redukcje, zostało mi może 2-3 tygodnie, potem wchodzę na reverse diet i myśle, że już w końcu przemyślana masówka.

Redukcja w początkowej fazie szła dosyć gładko, tłuszcz fajnie leciał. Zdawałem sobie sprawe, że nie mam dużo mięśni i może to nie wyglądać potem fajnie, jestem też wysoki co ma również wpływ na wygląd sylwetki (193-194cm). Potem miałem momenty stagnacji, ale starałem się ją przezwyciężać. Ostatni okres jest troche zmarnowany przeze mnie. Sporo cheatow, cardio potreningowe odpuściłem, zostałem tylko przy orlikach. Nie jestem do końca zadowolony z efektów, ale myśle, że nie jest tragicznie, mogło być zawsze gorzej.

Cele redukcji, które ustaliłem sobie już w zimie:
- Dobra podstawa (dosyć niski BF) pod długą masówke
- Przyzwoita sylwetka, dzięki której nie będe się wstydził zdjąć koszulki
- Poprawienie kondycji, ogólnej sprawności

Jeżeli chodzi o wymiary to dokładniejsze podam na pewno już na końcu. Z pasa spadło mniej więcej 11-13cm, co mnie bardzo cieszy, bo mam szeroką talie, biodra. Waga na początku właściwie stała w miejscu, ale ostatnio dosyć szybko spadała.

PROSZĘ WAS O OPINIE JAK SIĘ TERAZ PREZENTUJE, CZY CELE KTÓRE SOBIE USTALIŁEM ZREALIZOWAŁEM, JAKIEŚ WSKAZÓWKI, RADY. WSZYSTKO PRZYJME NA (słabo rozbudowaną :D) KLATE.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Cele które sobie ustaliłeś zrealizowałeś w 100% :) Śmiało możesz teraz masować, trzeba trochę dowalić bo żebra wystają, ale na plaży nie będziesz miał się czego wstydzić :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Jeszcze troche i masa :D Fakt, żebra wystają, ale mam bardzo dziwną sylwetke. Bardzo szeroko roztstawione biodra, z tyłu wygląda do fatalnie, na tej redukcji tego nie zrzuce, ale na następnej jak dojdzie więcej mięsa na masie to myśle, że to będzie lepiej wyglądało. Jak sobie porównuje z jakimiś tam zdjęciami z masy to wielkiej różnicy nie widze, ale teraz 70% koszulek na mnie wisi :P

Tak jak już chyba wczesniej wspominalem, zaczynam studia, więc czasu pomiędzy sesjami będzie dużo więcej niż w liceum. Treningi będą dużo lepsze, bardziej przemyślane. Chcę przez zime utrzymać forme, nie będzie żadnego zalewania (oczywiście w miare możliwości), a mięcha ma przybyć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

WHEY premium