SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
geo rozszerzona 14 maj, potem ustnie polski 26 maj, a angielski to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
to późno masz polski. U mnie pisemne wszystko w pierwszym tygodniu, anglik 15, polski 19 i wakacje

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-04-26 21:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ja właśnie nie moge nigdzie znaleźć info kiedy mam ustny angielski Boje się geo, miałem przez 3 lata podstawową, a teraz mi przyszło pisać rozszerzenie ;/ Jak przeglądam arkusze to jestem przerażony lekko, mam jeszcze około 3 tygdonie, więc coś jeszcze ogarne i będzie co będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ja żałuję zdeklarowania fizyki. Bo moja nauczycielka jest jakaś dziwna. Przez pierwsze 2 lata się z nią świetnie współpracowało, uczyła dobrze, wszyscy czuli się pewnie z tego przedmiotu. A w 3 klasie coś jej odj**ało i każdy ciśnie materiał+powtórki na własną rękę.

o terminy pytaj w sekretariacie w szkole-na pewno mają

a zrobiłeś już prezentację na ustny? Najgorsza rzecz w całym liceum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
No coś ty, jeszcze nie zrobiłem, ale myśle, że to na luzie pójdzie. Lanie wody na 10-15 minut i tyle. Choć zastanawiam się po co jest ten egzamin ustny, skoro na studia się nie wlicza, chyba, że idziesz na filologie polską xD Kompletna głupota, no ale co zrobisz ? Nic nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no dokładnie.
Ja mam największy stres przed ustnym. Niby wiadomo, że zdam, ale jak czytam te bzdury, które napisałem, to aż mi się płakać chce Dobrze, że już niedługo koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ehh, widze, że u Ciebie dobrze z przygotowaniami. Ja jakoś to olewam, kompletnie leniwy się ostatnio zrobiłem. Możliwe, że będe tego żałował, choć na mój kierunek i na uczelnie nie ma jakichś ogromnych wymagań. Ja będe mieć stresa przed ustnym, ale angielskim. Mam lekkie problemy, jeszcze jak dojdzie stres to nie wiadomo jak to pójdzie :( Geografii też się powoli, powoli ucze, 15-20 minut dziennie... Mam nadzieje, że w ostatni tydzień przykatuje i coś przyswoje, żeby był przyzwoity wynik. Matme ogarniam, jak patrzyłem na ostatnie arkusze to wydają się łatwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
matma to luzik. No to powodzenia z geografią Nigdy nie lubiłem tego przedmiotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Dzięki. Ja też nie lubiłem, ale oprócz języka obcego nowożytnego wlicza mi się ktoryś z przedmiotów: matma, geo, historia. Matmy rozszerzonej nie napisze, historii nie ogarniam, nie interesuje mnie, więc pozostała geo. Trzeba być w dobrej myśli. Też życzę powodzonka :D Po 5 maja zdamy relacje jak tam z polskim nam poszło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Wypiska z wczoraj

Wczoraj był dzień nietreningowy, rano wkońcu się wybrałem na bieganie po raz pierwszy na czczo. Było troche ciężko i zrobiłem tylko 20 minut - zawsze coś :) Nie ma już czasu na przyjemności, za tydzień maturka, więc siedze w książkach.

Wypiske i zdjęcia posiłków z dzisiaj dodam wieczorkiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

WHEY premium