SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] step two: gain this shit up! / foto str.21

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
No fatu trochę wpadło widać, ale siedzi pod tym sporo więcej mięsa niż wcześniej.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Dzięki Panowie :)

Ogólnie, planuje zrzucic 5-7kg w blisko 7 miechów, więc dalej coś na zasadzie rekompu tylko w drugą stronę Skupiac najbardziej się będę na tym by tym razem nie stracic połowy mocy jak ostatnio ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
lepiej jakbyś do maja zrobił konkretną redukcje

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Z pewnością było by lepiej, tylko mówię, teraz w głównej mierze skupiam się na budowaniu siły. Po ostatnich moich zmaganiach z tłuszczem na pewno nie wróce do LC, pod kątem siły był to strzał w stopę. Teraz będzie w sumie zbilansowana z delikatnym minusem. Jeśli zejdzie szybciej to spoko, ale ogólnie zakładam bardziej realną wizję, by się nie zniechęcic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Wytniesz i fajnie będzie to już wyglądać. Progres w siadach jest i to cieszy, będę zaglądać. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
zapraszam

Ten tydzień to jeszcze nie tak do końca na poważnie. Ponieważ mam lekko naciągniety triceps i górną część lewego uda to robię sobie aktywny wypoczynek. Planuję z 2x FBW + 3x cardio, ale jeśli o aero chodzi to sesja może mi skutecznie zniweczyć te plany...

FBW
1.Siady puzowane
2.Sumo
3.Wl pauzowane
4.MP
5.Wiosło podchwyt
6A.Dips
6B.Młoty

+10min schody

Wszystko poszło w 3-4 seriach po 6-8 reps. Ciężar 50-60%CM.

Poszło fajnie.

miska:

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Miałem tydzień robic aktywny wypoczynek, ale mam wariata na uczelni i dziś poszła dobra sesja MC, kilka rozgrzewkowych i nowy PR 150kg




pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
no i gitara Czasami myślę, by wypróbowac jakieś fbw czy push/pull bo split juz mnie zaczyna powoli nudzic

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Ja będę teraz testował treningi stricte siłowe, sesji może nawet wyjśc i 14 w tyg zobaczymy co to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
1.Wykroki
2x10kg x30reps

2.Brama hightolow
2szt. x30reps

3.Wznosy w opadzie
5kg x30reps

4.Goodmorning
20kg x30reps

5.Bicek na wyciągu
2szt. x17reps

6.triko na wyciągu podchwyt
3szt. x30reps

miska:

pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam trening potrzebuje kilku podstawowych rad

Następny temat

Carlitozz - w poszukiwaniu formy.

WHEY premium