SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] step two: gain this shit up! / foto str.21

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
pierwszy tydzień to męczarnia, ale potem juz w ogóle post nie przeszkadza. Z tym, że ja nie trenowałem na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
gintonic
Podziwiam. Ale budowę ma niezbyt kobiecą, to już bardziej 'zawodowa' sylwetka. Coś za coś.


jeszcze napisz, ze wygląda jak facet

jak dla mnie wygląda rewelacyjnie i bardzo kobieco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Hubert81
pierwszy tydzień to męczarnia, ale potem juz w ogóle post nie przeszkadza. Z tym, że ja nie trenowałem na czczo.

Ja trochę wskoczyłem od razu na głęboką wodę, początkowo myślałem, że przez to (okno 6h + trening na czczo) zaliczę lekki falstart, ale okazuje się, że całkiem spoko to wychodzi i już zaczynam dostrzegać efekty. Biorę BCAA z rana i mam nadzieję, że spełni swoją rolę. Dojadę tak jeszcze 4 tyg i wyciągnę wnioski co mi z tego przyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
DI

dziś interwał siadł na bierzni dlatego będzie konkretnie rozpisany

czas: 41min
dystans: 6km
kcal: -420

interwał: sprint(16km/h) 30sek/ marsz(6km/h) 60sek +30sek przyśpieszenia/zwolnienia
rund: 8
rozgrzewka/cooldown: 1,5km/1,5km, trucht 9km/h

poszło zayebiście, nawet chyba trochę lepiej niż w terenie, choc i tak wolę na świeżym powietrzu

miska, okno 6h:


2 z 3 posiłków które zabieram do roboty:

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Czy poranne picie bcaa nie wydłuża automatycznie okienka żywieniowego? Hubert?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wg mnie i nie tylko BCAA to pokarm więc sprawa jest jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Z tego co ja się doczytałem to kawa i bcaa są dozwolone w poście. Trochę też źle sprawę ująłem, nie poranne, a przed areobowe/treningowe. Dla mnie 5-7g białka to pod posiłek przerywający post raczej nie podchodzi, ale jeśli rzeczywiście traktować to jako taki posiłek to faktycznie okienko wydłuża i teraz zacząłem poważnie się zastanawiać czy nie dowalić do tego jeszcze jakiegoś kotleta z ryżem co by mi siły dodało na treningu (a tego brakuje mi teraz najbardziej), skoro okienko już i tak wychodzi na to, że jest przynajmniej 8h

Zmieniony przez - koorasy w dniu 2013-08-21 01:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2476
Dopiero teraz przejrzałem Twoje dzienniki - gratuluję progresu i życzę powodzenia :) Dodaję do powiadomień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert81
jeszcze napisz, ze wygląda jak facet
jak dla mnie wygląda rewelacyjnie i bardzo kobieco.


Mi się niestety nie podoba. Każdy ma swój gust. Od mojego ideału sportowej sylwetki odbiega.


koorasy, co jest w Twoich dwóch pierwszych (górnych) pojemnikach we wpisie z 20 sierpnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
marchewka z jabłkiem i lnianym oraz ogórek z sałatą lodową i kefirem/jogurtem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam trening potrzebuje kilku podstawowych rad

Następny temat

Carlitozz - w poszukiwaniu formy.

WHEY premium