SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] padme

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 92012

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
no kurna ja też chcę taki plec i strasznie podoba mi się te podciete ramiona podobają

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nightingal, Rion, Anchy, Viki, Miss - bardzo ale to bardzo Wam dziękuję za dobre słowo :)

Jest niesamowicie miło usłyszeć tak fajne słowa od tak zacnego grona: od modów najfajnieszego działu na forum, którzy są dla mnie skarbnicą wiedzy treningowej i od dziewczyn, które są dla mnie największą inspiracją sylwetkową w dziale Ladies :)

jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!

#

03/07 - miało być bieganie, ale wygrało pływanie bo nie cierpię biegać. ta przyjemność znów przesunięta... na jutro.
co by formalności stało się zadość, zrzut treningu poniżej:


paszowo - testowałam dziś pierwszy raz w życiu komosę ryżową, bo się o superfoods naczytałam. nie mam foty obiadu (za dużo ludzi się dziś w robocie w kuchni kręciło i by siara wyszła robić sweet focie własnej paszy), ale zrobiłam przaśnie - z cebulą podsmażaną na kokosowym i do tego mielony i fasolka. pewnie poszukam jakichś bardziej fachowych przepisów na zrobienie tego. co mnie natomiast najbardziej zdziwiło to fakt, że ponoć to nie zboże.

poniżej zaś przaśna fota "potreningowego"/pobasenowego - sadzone na parmeńskiej z pieczarkami i chlebem żytnim:







Zmieniony przez - Padme w dniu 8/3/2017 9:08:00 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Ciekawe połączenie To nie wiesz, że olej kokosowy to największe zło świata i nie powinno się go spożywać ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
oooo sadzone! trzeba zrobić , bo dawno nie jadłem szacun za pływanie godzinne dla mnie sprawa nierealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rion - przez chwilę nawet uwierzyłam w to co piszesz o kokosowym;) natomiast połączenie - well, bywają lepsze - ale jak mało czasu to czasem takie wynalazki się też zdarzają :)

Banan - dobre sadzone nie są złe. i dzięki ale myślę, że też byś dał radę z tym pływaniem. kwestia rozpływania, tym bardziej że kondycję masz dobrą bo biegasz/biegałeś sporo ostatnio.

04/08 - DT - biegowo

jak ja nienawidzę biegać. ale chyba na to trzeba będzie położyć teraz największy nacisk teraz, żeby na zawodach nie wypluć płuc. idzie marnie i ciężko, męczy mnie bieganie.
zrzut treningu poniżej + pasza z dziś w fotograficznym skrócie













Zmieniony przez - Padme w dniu 8/4/2017 10:26:30 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Teraz widzę co chwilę artykuły jaki to kokosowy jest zły nawet jakiś ekspert się wypowiadał, że najgorsze ze wszystkich źródeł tłuszczy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ojej ile zaległości mam, ale skomentuję najważniejsze-
Świetnie wyglądasz, pierwsza fotka baaardzo seksownie- cała linia sylwetki, począwszy od biustu, przez talię, tyłek i uda, no bomba! Ale uczepię się tematu techniczno-realizacyjnego: ubrałaś obcasy by je uciąć na zdjęciu?! Twarz zamazana No dobra, za dużo wymagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Czawaj
Ojej ile zaległości mam, ale skomentuję najważniejsze-
Świetnie wyglądasz, pierwsza fotka baaardzo seksownie- cała linia sylwetki, począwszy od biustu, przez talię, tyłek i uda, no bomba! Ale uczepię się tematu techniczno-realizacyjnego: ubrałaś obcasy by je uciąć na zdjęciu?! Twarz zamazana No dobra, za dużo wymagam


Chyb za dużo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Czawaj
...jak na forum sportowe


Popatrz ile tu było próśb żeby w ogóle jakieś fotki się pojawiły w temacie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy zestaw cwiczeń własnym ciałem

Następny temat

plan trening

WHEY premium