SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] padme

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 91997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607796
O, widzę że się szykują świetne atrakcje Trening, zawody... super Trzymam kciuki. Też mam bieg w sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nightingal - to ja już Cię może nie straszę, bo Cię już zupełnie wystraszę i z treningu mi uciekniesz :) a tego bym nie chciała :)

Viki - dzięki wielkie. trzymam również kciuki za Twój sobotni bieg i powodzenia Ci życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Uff - bo już zaczynałem obgryzać paznokcie ze strachu. Z tego stresu mi kortyzol skoczył, i posiwiałem mocniej niż dotychczas. Nie wiem czy się pozbieram do piątku .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
nightingal
Uff - bo już zaczynałem obgryzać paznokcie ze strachu. Z tego stresu mi kortyzol skoczył, i posiwiałem mocniej niż dotychczas. Nie wiem czy się pozbieram do piątku .


Ze stresu znikniesz do weekendu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rion10
nightingal
Uff - bo już zaczynałem obgryzać paznokcie ze strachu. Z tego stresu mi kortyzol skoczył, i posiwiałem mocniej niż dotychczas. Nie wiem czy się pozbieram do piątku .


Ze stresu znikniesz do weekendu



Zniknie i trening trica i góry grzbietu będę za Nightingala musiała robić ja. A Night będzie za to robił sweet focie dla odstresowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...wypiska z ostatnich dni


21/08 - DNT
22/08 - biegowo
zrzut:



23/08 - pływacko
zrzut


już do soboty, poza treningiem siłowym z Nightingalem w pt., nie będę już robić nic z biegania/pływania/roweru.

#
podsumowując te moje śmieszne przygotowania, które trwały równy miesiąc to w statystykach przez ten czas wyszło tak mniej wiecej (pokonany dystans):

bieganie: 33 km
plywanie 10,95 km
rower - 132 km



z ciekawostek - na sylwetkę nie miało to żadnego wpływu. nie schudłam/nie przytyłam, obwodowo też stoję w miejscu. ale też trochę grillowanego ścierwa czy macdonalda wpadało przez ten czas i jakby sylwetka zeszła na drugi czy trzeci plan w tym czasie. kondycja wydaje mi się, ze zwłaszcza w bieganiu na plus. a też jej poprawa była głównym celem tych przygotowań.
reszta wyjdzie w praniu już za parę dni.












Zmieniony przez - Padme w dniu 8/23/2017 10:07:23 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Będzie dobrze - na razie zgłosiły się tylko 2 panie . Także ten - pudło się szykuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No wielki dzień się już zbliża ale ja też jestem dobrej myśli. Dasz z siebie wszystko potem trening z Nightem i fotorelacja

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Sporo tego wyszło i tak
Pamiętajmy, że już nie mamy po 15-20lat, gdzie tylko się grało w piłkę, jeździło na rowerze itp i nabijało tysiące km
Są obowiązki i rzadko czas pozwala, a Ty to ładnie ogarnęłaś

Nightingal
Nie ma co zazdrościć - siłownia oldschool, sterylnie nie jest na pewno, kolorowo i przyjemnie też nie. A partner treningowy jest dość bezczelny i mało tolerancyjny

Idealnie jak dla mnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Powiem Ci że mnie czasem irytuje bałagan jaki zostawiają małolaty, niektóre maszyny kupione oczami a nie w oparciu o to jak czuje się na nich pracę mięśni oraz zepsute maszyny których naprawy trwają jakieś eony . Poza tym siłownia szyta na miarę dla mnie. Dużo sztangielek, przede wszystkim co dla mnie najważniejsze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy zestaw cwiczeń własnym ciałem

Następny temat

plan trening

WHEY premium