SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] padme

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 92010

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Miejsce to miejsce- fakt wystartowania, dania z siebie wszystko to już sukces, gratulacje!
Już wiesz co poprawić, na czym się skupić by kolejnym razem być wyżej
Podziwiam, że chciało Ci się jeszcze zasuwać 100km autem po wszystkim! No ale to jest właśnie to o czym już pisałem, nie próżnujesz i ostro zasuwasz. Ładne nogi

Fajnie, że się Wam trening udał- 4h to już czas, w którym i ostro poćwiczy i pogada i potestuje- na pewno to wszystko pozytywnie odbije się na Twoich postępach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jeszcze taką fotę u siebie znalazłem



2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Padme ogromne gratulacje!!! Już samo ukończenie TRI jest dużym sukcesem, bo jak wspomniałaś, to są trzy wymagające dyscypliny jedna po drugiej. Być może było za mało czasu na porządne przygotowanie, ale i tak każde takie wyzwanie to sporo doświadczenie, można się wiele nauczyć i wyciągnąć wnioski. To jest ważniejsze niż miejsce, bo pozwala nam się rozwijać
Świetna fotorelacja, piękne widoki. Treningu z Nightem zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Dołączam się do gratulacji! I tak jesteś bohaterką! Chciałabyś jeszcze kiedyś wystartować?? I to porównanie Nighta do Yeti - epickie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rion - dzięki, też sobie tego treningu zazdroszczę. Mega się cieszę, że miałam okazję odbyć trening z Nightem! no i na żywo to zawsze fajniej o coś zapytać, coś podpatrzyć itp.

Night - fotę fajną znalazłeś ;) oj po czwartej pętli po lesie to już mi było wszystko jedno wtedy :)

Czawaj - dzięki. to prawda - wiem teraz na czym musiałabym się skoncentrować, żeby było lepiej. Te 100 km - to chciało/nie chciało - wiedząc, że jestem tam tak krótko, chciałam z tego pobytu wynieść jak najwięcej. Nogi - dzięki ;) tak patrzę, że nie chude (damn myślałam że smuklejsze kopyta mam), wydaje mi się, że zbyt "masywne" ale co tam ;) silne przynajmniej (tak mi się wydaje). Co do treningu z Nightem - masz w 100% rację!

Viki - bardzo Ci dziękuję. Bardzo mądrze i fajne to ujęłaś- ze takie wyzwanie to doświadczenie, że możemy wyciągać wnioski i to pozwala nam się rozwijać. Gratulowałam Ci już w Twoim dzienniku - ale zrobię to tutaj raz jeszcze - gratulacje ukończenia runmaggedonu - świetne wyzwanie i niesamowita przygoda!

Bazylia - bardzo Ci dziękuję! co do Nightingala vs Yeti - miałam przez moment chwilę konsternacji czy się Night nie obrazi o to porównanie:) Czy chciałabym wystartować? jeśli bym się jakoś solidniej wzieła za przygotowania to czemu nie. Poznałam na zawodach dwie dziewczyny (startującą i kibicującą ale startującą ogólnie też w tego typu imprezach) i wstępnie umówiłyśmy się na powtórkę za rok :)

#

dziś zupełny DNT. miałam dziś też wolne w sensie - nie byłam w robocie. Generalnie - te zawody potwierdziły mi też, że cel w treningu jest niesamowicie ważny, czasem samo gonienie królika (przygotowania), oczekiwanie na start, daje równie dużą frajdę jak samo jego złapanie (start lub wynik).




Zmieniony przez - Padme w dniu 8/28/2017 7:04:54 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Może za rok jakąś większą ekipą wpadniecie drogie panie - to poznacie tego Yeti. Ostatni weekend wakacji lub przedostatni - właśnie w okolicy 26 sierpnia zawsze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No brak treningowej foteczki jakoś przełkniemy nie no zartuje, od razu wiedziałam że jej nie będzie super sprawa i chociaż nie poszło tak jak chciałaś to bardzo fajne doświadczenie. A co do nóg..masywne?? Yyy ja to od razu pomyślałam, ze fajne jak zobaczyłam fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Padme gratulujE. Nie liczy się wynik tylko frajda z uprawiania sportu. Night ja bardzo chętnie się piszę. Triathlon to moje małe marzenie nie wiem czy na przyszły rok już się uda Ale za dwa lata na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Będzie opcja mini gdzie będą bardzo krótkie dystanse - krótsze niż w tym roku. Na bank dasz radę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yeti - ja to bym się jeszcze na Podlasie na maj przyszłego roku szykowała na te crossfitowe zawody ;)

Cod - powiem szczerze, ze liczyłam, że uda się jednak wydębić fotę treningowa Nightingala ;) ale uparty jak... (dobra już nie stosuje porównań)

Glodzilla - dzięki wielkie. naturalnie frajda bardzo ważna, najważniejsza w tym wszystkim. ale wynik to taka fajna wisienka na torcie troche;)

jeszcze wczoraj 29/08 - DNT

30/08 - DT

1. Przysiady klasyczny 5x8+1max

r. 20x10 r.30x10 40/45/47,5/50/52,5/40x12

2. Barbell glute bridge 6 x 10 +1max

90/90/90/90/90/90/60x30

3. Zuraw: 5 x 10

ok

4. Power fly: 4 x 10

7/7/7/7

5.
a) Wznosy sztangielek w opadzie tułowia 4x20
b) Wznosy sztangielek stojąc 4x20

3,25/3,25/3,25/3,25

7. Brzuch – freestyle 3 serie

pike na trx 3x10


Treningowo- pierwszy siłowy na "większej" objętości po sierpniowej nieregularności w treningach siłowych. Wyjątkowo o poranku. Widzę ze siła oberwała przez ten czas, co poczułam w przysiadach zwłaszcza gdzie było ciezko i mozolnie. Ale apetyt na trening był spory po przerwie, co mnie cieszy.

Paszowo - już bez fot, bo żadnych sensownych nie mam i tez nic czego bym już nie zamieszczała.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy zestaw cwiczeń własnym ciałem

Następny temat

plan trening

WHEY premium