SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Rafał Karpiński - bigger, faster, stronger

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69225
jestes karpiu w nowym MD tak na jednym zdjeciu:)
Co do martwego moja uwaga:) Rob bez butow albo calkiem na plaskich( Wieksza stabilizacja i nie ,,lecisz na twarz "Siadasz na pietach i ciagniesz plecami.
A drugie pochyl sie nizej i wyrob sobie pozycje, technike tak zebys nie wstawal nogami az tyle jak robisz. Pochylasz sie i ciadniesz, prostujesz sie (nogi tak nie pracuja
To tyle ale forma rosnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie wiem jakie to jest nowe, ale wiem, że byłem w MD na foto z żelistrzewa, jest już inne? :P
Muszę kupić

Jeden gość, który bardzo dużo w mc wyciągał powiedział mi kiedyś żebym początkową fazę ruchu w MC zaczynał tak jakbym miał się do tyłu przewrócić i ciągnąć czwórkami.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak to dobra rada
Ciężar trzeba naciągać na siebie, a nie podnosić do góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 204 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191010
Nie do końca tak jest, wklejam wypowiedź Jarota z bf: ''Na koniec jeszcze wspomnę o najważniejszej rzeczy, o której wielu ludzi nie wie. Bardzo dużo ludzi uważa że sztangę powinno się ciągnąć na siebie i jest to oczywiście prawda, ale... NIE OD SAMEGO DOŁU! Sztanga w dolnej fazie powinna oczywiście rónież przylegać do do ciała czyli piszczeli, ale powinna iść idealnie W GÓRĘ, więc jeśli masz mocno poszarpane piszczele to znaczy że robisz źle.
Dolna faza, czyli od ziemi do kolan powinna wyglądać w ten sposób, że sztanga idzie idealnie w pionie w górę, a nachylenie pleców NIC SIĘ NIE ZMIENIA, dopiero kiedy sztanga mija kolana zaczynamy prostować plecy właśnie wtedy zaczynamy ciągnąc sztangę "na siebie", jednocześnie w momencie kiedy sztanga minie kolana powinny być już one niemal zablokowane i dzięki temu końcówka ruchu powinna "wskoczyć" sama. Proponuje przeanalizować moje ciągi właśnie w ten sposób. To jest najważniejsze, właśnie te 2 fazy ciągu, pierwsza kiedy sztanga ma iść w górę wz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ufff,przewaliłem cały dziennik od początku do końca... powiadomki ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Gratuluję i dziękuję
Skończyłem ciężki weekend. Dzisiaj znów trening klatki.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Karpiu stosujesz jakieś techniki wyciskaczy jak dociski,deseczki itd..? nie obawiasz się kontuzji? przy zerwanym cycu kariera kulturysty trochę zaczyna kuleć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Generalnie nie mam zamiaru przeginać z ciężarem. Wiem na co było mnie stać roku temu i wiem ile chcę dołożyć. Jak nie będzie szło to nie będę robił nic na siłę. Tak. Dociski i trzymanie sztangi będzie bankowo. Deska nie wiem, zobaczymy czy i gdzie będę miał swój martwy punkt.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jest tragedia Panowie, zero apetytu. I nic nie podjadam póki co co mogłoby mi go zepsuć.
Po prostu 100g ryżu to jest wyzwanie. Nie wiem czy to dietowstręt czy co.

Mam plan taki, że w posiłkach będę dawał po 50g ryżu i kolejne 100g dopijał rozgotowane i zblendowane z wheyem i mocno chłodną wodą.

Myślicie, że nawet jakbym sobie takie 2 szejki przygotował to spokojnie mogą w pracy stać od 8 do 15 i czekać na swoją kolej?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
pewnie że mogą. Byle nie byly w jakimś mega cieplym miejscu . Podobnie kiedys robilem

BTW. lepszą opcją od tego ryzu zeby go dopijac itp, jest zblendowanie owsianych na mąke + whey, elegancko wchodzi. I nie musisz sie martwic ze cos sie ewentualnie popsuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + dynamika - do oceny

Następny temat

Może PHUL?Konkretny trening dla zaawansowanego.

WHEY premium