SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Rafał Karpiński - bigger, faster, stronger

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzisiaj na próbę olet z mąki ryżowej gluten free, zobaczymy czy na starość nabawiłem się jakiegoś braku tolerancji na gluten i stąd problemy gastryczne
Kolejne 4 posiłki - 100g produktu ww w tym przypadku 2 x kasza jęczmienna i 2 x ryż basmati oraz po 250g mielonego udźca wołowego z mieszanką warzywną

Do każdego posiłku 1 tab OPTI-MEN, dawkowanie z opakowania przewidziane jest raczej dla zwykłych ludzi a my do zwykłych nie należymy

Miłego dnia! Dzisiaj po południu katujemy plegar!



Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
a nie pomyslales, ze ewetualne problemy gastryczne to po prostu wina dodawanych do posiłków roznego rodzaju sosów, dipów i innych wynalazków?
na prawie kazdym zdjeciu michu jak nie hungy jack , to jakies sosy , jacki , napoje free i inne cudawianki

moze sprobuj to ograniczyc na jakis czas / kilka dnia i sprawdz czy sie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W sumie nie bralem tego pod uwage ;) mozna spróbować, nie zawadzi ;))

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A białko pijesz z wodą czy mlekiem ?
U mnie większość odżywek powodowała wzdęcia i bóle brzucha.
A Ty widzę,że sporo porcji dziennie wsuwasz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21521 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870322
Spokojnie, niech zobaczy najpierw ten gluten, bo jak wyebie wsio na raz to w końcu nie dowie się co było przyczyną A gluten wydaje się być najbardziej prawdopodobny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bialko pije z wodą i teraz bedzie szło tylko na noc i po treningu. Wiecej prochu nie potrzebuje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zjadlem 250g woła i 100g ryzu i wydelo ;) koszulki obcislej UA dlugo nie zaloze ;))

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Karpiu kostki Ci już nie puchnął?Bo u mnie np.w weekend jak mam wolne to wszystko jest ok ale w tygodniu jak wychodzę z pracy po 8h to mam 2x większe kostki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Byly mega spuchniete ale zaradzilem cos na to doraźnie. Zauwazam to glownie jak jade autem dlugo. Ostatnio po 350km jazdy non stop nie miałem kostek %)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ale colon bierzesz tak czy inaczej narazie?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + dynamika - do oceny

Następny temat

Może PHUL?Konkretny trening dla zaawansowanego.

WHEY premium