SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Rafał Karpiński - bigger, faster, stronger

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Rafał masz końskie zdrowie, że przy takich dawkach wyniki tak dobrze wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
pater007
Rafał masz końskie zdrowie, że przy takich dawkach wyniki tak dobrze wyglądają


Przy takich dawkach kreatyny nie jeden by miał problemy
Cieszę się, że już nie ma białka w moczu.

Nabicie cały dzień jest potężne. Jak ja kocham jeść węgle

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8318 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22185
Wegle na nabicie dobra sprawa

"IT’S NOT HOW MANY TIMES YOU GET KNOCKED DOWN, IT’S HOW MANY TIMES YOU GET BACK UP! A LEGEND NEVER DIES, IT LASTS FOREVER!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
elementowo
Karpiu mam do ciebie dwa pytania na ktorych mi bardzo zalezy:

1) jak dawkujesz ten Colosan Ex ? Ile razy dziennie i po ile g? Tez mam zamiar dzis go kupic.

2) Jestem świezo po redukcji. Przez 3 dni mialem totalny off od cardio i silowego i przez te 3 dni pochlanialem meeega ilosci kcal. Nie patrzalem na to co jem. Zrobilem sobie tzw reset %). Napuchlem konkretnie woda... + 7 kg w 3 dni to normal ? Cos smalcu tez moglem zalapac ? No i pytanie co polecasz na zrzutke wody ? Urosept dzis kupie, wyciag z pokrzywy no i ten colosan ex zeby mnie ladnie przeczyscilo jelita itp bo mega wydety bebzon mam%) Cos polecasz jeszcze ? Jakies rady ? Wiem ze ty tez w dosc krotkim okresie po zawodach napuchles wiec jakies doswiadczenie w tej sprawie masz;)

Pozdrawiam serdecznie !



Moje uszanowanie.

1. Rano na czczo czubata łyżeczka z wodą rozmieszana, po 30 min wlatuje omlet. Wieczorem 30 min przed szejkiem nocnym taka sama dawka jak rano.

2. Zero węgli, więcej białka, 2 dni treningu depletion, 2 x 1h aero dziennie i po sprawie. Urosept, dużo herbaty z pokrzywy, mącznica lekarska. To z tych dostępnych bez recepty

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzisiaj tricepsy i delikatnie bicepsy były katowane
Siła rośnie co cieszy, pompa masakryczna, nabicie również.
Podoba mi się!

1. Prostowanie z linką wyciągu górnego 4s x 20p
2. Wyciskanie wąsko
15 x 60kg, 12 x 80kg, 10 x 100kg, 8 x 120kg, 3 x 140kg
3. Prostowanie jednorącz z linką wyciągu górnego 4s x 15p

1. Uginanie stojąc hantlami + młotki hantlami - łokcie wysunięte do tyłu 3s x 8p+8p

Po wszystkim 20 minut relaksu na bieżni!

Małe zakupy. Jeszcze udało się złowić te skarby







Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-06-16 22:03:23

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Dzieki wielki za odp !
Powiedz mi prosze jeszcze takie cos ala vlcd bez wegli podbicie bialka i tluszcze w granicach 80-100g przez jaki okres ciagnac ? Tydzien mysle ze bedzie ok ? Nie chce tez za dlugo zeby nie rozwalic metabolizmu czy cos.. Albo inaczej.. Tyle bede jechal na tym vlcd az bedzie ok i woda zejdzie ale mysle ze maks do 2 tyg. I najwazniejsza sprawa jak wyjsc po tym vlcd kcal dac i wegle tyle co mialem na koniec redu i stopniowo podbijac ? Zeby nie zalac sie... tym bardziej ze aktualnie nic nie leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Norwegia też tu jest!
śledzę i będę wpadał częściej - pozdro mistrzu : - )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Karpiu, że też dasz radę wcinać codziennie te steki Mi to mięso średnio wchodzi. Raz na tydzień mógłbym to zjeść. No i ja nie ruszę tego jak krew się jeszcze sączy

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2014-06-17 10:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Po treningu wchodzą idealnie. I to chyba ta kreatyna z wołowiny taką siłę i nabicie daje

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
O tym zapomniałem... temu ja ciągle pewnie w miejcu stoję bo za mało dostarczam kreatyny z woła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + dynamika - do oceny

Następny temat

Może PHUL?Konkretny trening dla zaawansowanego.

WHEY premium