SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Rafał Karpiński - bigger, faster, stronger

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Masz jeszcze jakieś aspiracje kulturystyczne, czy teraz tyko siła? Bo jeśli siła, to jak najbardziej, to co robisz jest właściwe. Młody jestem, ale wydaje mi się, że trzeba się specjalizować, ciężko po kilku latach trójboju wrócić do kulturystyki, choc nie jest to niemozliwe. Zbudowanie wiekszej sily na pewno pomoze Ci w zbudowaniu wiekszej masy nog, czy ogolnej masy miesniowej, masz jeszcze rezerwy w tym temacie, w porownaniu z klasowymi zawodnikami to jednak tylko rece i barki trzymały poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie zebym Karpia bronil ale raczej robi to co chce a nie to co powinien ;)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O to to to, jak wyżej

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Om nom nom nom
Węgle są, białko jest, warzywa są. Na 16:30 skatować martwiaka






Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Jak dla mnie sylwetka normalna jak na mase nie takich "tłuściochów" widziałem co potem zrobili redukcje i opad szczeny i wgląd żyłka z tą różnicą że ciężsi o naście kilogramów. Nie tylko sucha masa jest poprawną drogą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie mowie, ze to szczyt moich marzeń jednak na moje oko i skromne wymagania jest dobrze bywalem bardziej zalany

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Każdy się przyzwyczaił do wyglądu ze sceny i porównując faktycznie jest różnica ale niema sensu trzymać takiej formy cały rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Alez oczywiscie. Jestem tego samego zdania Jestem informatykiem i nie mam przed nazwiskiem Trener Personalny. I tak nie wyglądam zle jak na geeka komputerowego

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
i fajnie ziom

Takie podejście jest odpowiednie, bawisz się tym sportem, jak będziesz czuł za jakiś czas głód powrotu na scene to przycisniesz znowu na 120% i sie wytniesz, ja tylko napisalem tylko swoja opinie, jak ja bym to widzial. Alfa i omegą nie jestem. Śledze dalej Twoje poczynania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
I elegancko. No stress,0 spiny .Czas na zycie,rodzine,przyjemnosci i pasje. A kcal czy btw wgl jakis sie trzymasz czy jesz co chcesz w ilosciach jakie czujesz za odpowiednie pod dany dzien aby miec sily na trening?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + dynamika - do oceny

Następny temat

Może PHUL?Konkretny trening dla zaawansowanego.

WHEY premium