SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DZIENNIK KONKURSOWY by rumabam***

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
Zdjęcia są jakie są lepszych nie dam rady sam zrobić bardzo mi przykro.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
w porównaniu do zdjec na pierwszej stronie to różnice widać , gratuluje tobie i nowemu i zeby mi to było ostatni raz ze wszyscy musza czakać na ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
Hehe wielkie dzięki ale połowę sukcesu też trzeba przypisać Tobie ta motywacja i wgl. wyślę wam jeszcze 2 zdjęcia ale już nie związane z konkursem bo mnie coś niepokoi ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
ale po plecach widac ze grubo zeszło zwlaszcza boki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
gratulacje

Co się stało ? 2 głowa Ci rośnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
Znów bez przesady ale można tak powiedzieć to na zdjęciach to jest łopatka ;p







Miałem zerwany mięsień pod prawą łopatką i wygląda to jak wygląda. Jak mam normalną postawę to tego nie widać ale jak odpowiednio ułożę rękę to się troszkę rzuca. Normalnie jeszcze bardziej to widać nie da się tak zdjęcia zrobić. Chciałem się spytać czy musze się tym jakoś bardziej niepokoić czy raczej nie.


Zmieniony przez - rumabam w dniu 2012-05-28 18:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
Pepek Ty się z tą 2 głową śmiej ;p jakoś ponad tydzień czy 2 nie mogłem nawet najlzejszej rzeczy chwycić bo mnie cała ręka bolałą i pod tą łopatką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
troche mocno odstaje , wg mnie udaj sie do specjalisty i spytaj go , zebyś pozniej nie miał jakiś problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
Rutkow jak ma nie odstawać jak było zerwane ;p ale na tych zdjęciach i tak to słabo widać. Będę musiał z tym gdzieś iść. Właśnie widziałeś ten filmik co miałem z wyciskaniem na prostej ? Mnie tak znosiło na jedną stronę i nie wiem czy to nie jest czasem przez to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
filmiku nie pamietam bo duzo dzienników i tematów przegladam ale nie powinna tak wystawac trzeba to skorygowac , udaj sie do lekarza i spytaj co z tym zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

###Dziennik Tech'aviego.###

Następny temat

Jaki spalacz polecicie?

WHEY premium