SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!SILOWNIA WROCłAW!!! WEJDZ I ZOBACZ GDZIE CWICZYC!!!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
czy ja wiem czy ubogi
stojaki do siadów, suwnica, maszyna do prostowania/ugninania nóg, maszyna na łydki, na suwnicy smith'a też siady/wspięcia czy chvj wie co można zrobić, czego więcej potrzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jest wszystko co trzeba, nie wiem czego Ci brakuje do porzadnego treningu. Cudacznych maszyn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
jac88 i Hubert81: nikt nie mówi o cudacznych maszynach, ale tragedii żadnej by nie było, gdyby pojawiła się stojąca maszyna do 2jek, stojąca maszyna na łydki, czy suwnica do hak-siadów. Oczywiście, że można dać sobie bez tego radę. Hak-siady można wykonać na zwykłej suwnicy, można tydzień w tydzień wałkować martwy ciąg jako 2ie ćwiczenie na 2ki, czy robić wspięcia na palce z gryfem/sztangielkami. Jak ktoś chce, to wszystko się da, a ja tylko mówię że trzeba tu trochę więcej kombinować niż w momencie kiedy są jeszcze 2-3 proste urządzenia więcej.
aa... jac88: w wymienianiu pominąłeś jeszcze 2 maszyny na odwodziciele/przywodziciele:)
Tak czy siak nie zmienia to wszystko faktu, że moim zdaniem jest to jedna z lepszych siłowni we Wrocławiu. Szczególnie w porównaniu do nowych ''fitness klubów'', które oferują co najwyżej pseudo siłownie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
a.m.

a no fakt, rzeczywiście są ;D
nigdy ich nie używałem i pewnie nie będę, stąd to przeoczenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
a co powiecie o Active Fitnes Grabiszyńska/Klecińska koło FAT'u ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
To sam odpowiem. Może się przyda innym początkującym. W Active Fitness instruktorzy są na siłowni tylko i wyłącznie od 17 do 19, czyli w godzinach szczytu. Chciałem pójść pierwszy raz na siłownię, ale bez instruktora lipa....Mam rozpiskę co mam robić, ale nie wiedziałem jak. Pojechałem do siłowni do Aqua Parku, byli instruktorzy, pomogli, pokazali co i jak. Rewelacja. Będę szukał pewnie czegoś tańszego, ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Dodam coś od siebie w kwestii PURE RENOMA. Jestem w tej siłowni od początku jej istnienia czyli od lipca 2010. Generalnie wszystko było ok, dużo sprzętu, czysto w szatniach itp. Ale było OK do czasu..... Mianowicie : zawsze od początku dokonywałam opłat w recepcji bądź to gotówką bądź kartą, gdyż oni nagminnie mają problemy z pobraniem opłaty z konta. W grudniu 2011 pojawiłam się na siłowni po 2 miesięcznej przerwie ( operacja ) mimo to opłacałam składkę regularnie i w terminie mimo, że nie ćwiczyłam, ale wiem jakie są zasady członkowstwa. No więc pojawiłam się po dłuższej przerwie jak zawsze daję kartę Pani w recepcji w celu opłaty a ona mówi do mnie ze " za wpłaty w recepcji pobierają opłatę dodatkową 10 zł". Myślałam ze oczy w orbity mi wyskoczą, tym bardziej ze co miesiac dokonywałam wpłat w ten sposób. Więc pytam się kobiety od kiedy pobierają tę opłatę ona na to że od lipca, no szczęka opadła mi jeszcze bardziej, powiedziałm jej wprost że kłamie bo płaciłam za siepień , wrzesień, pąździernik, listopad w ten sposób i nigdy nie spotkałam się z podobną opłatą. Oczywiście powiedzialam ze nie zapłacę zadnych 10zł, zapytalam czy mozna przelać kwotę na konto , otrzymalam odpowiedź twierdzącą i numer konta oraz kartę tymczasową bym mogla wejść na siłownię, bo nie dałabym się odesłać z kwitkiem nie po to jadę przez cały Wrocław. No i OK, dokonywałam wpłat przelewami. Dzisiaj wchodzę na siłownię i słyszę ze pieniądze z konta nie zeszły, na co odpowiadam ze owszem nie zeszły ale dokonałam przelewu 01.02.2012. Na co co koleżanka recepsjonistka rzuca mi tekst " ale nie można płacić przelewem , tylko zlecenie stałe ". No rzesz jego ..... mać ! Przesłałam im e-mailem potwierdzenie zapłaty i znów dostałam kartę tymczasową na wejście. Ale miarka się przebrała, chrzanię taką zabawę i wypisuję się z tej karuzeli . Może oprócz stałego zlecenia jeszcze weksla inblanco zarządają kolejnym razem. Dodam że ani o tym ze pobierają opłatę za regulowanie należnosci przy kasie ani o tym że nie przyjmują przelewów nie zostałam nigdy poinformowana. Więc jak ktoś chce być traktowany jak śmieć i idiota to polecam całym sercem ja wolę zapłącić więcej ale mieć styczność z ludźmi którzy mają pojęcie o podejściu do klienta.


Zmieniony przez - magdasze w dniu 2012-02-08 21:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
a czy w Bodyfitt jest cały czas jakiś instruktor do pomocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
Popoludniami zawsze, rano przewina gdzieś mi się parę razy przed oczami. Najlepiej idź i sam zobacz, bo jest tam rozpiska kiedy dyżurują instruktorzy. W 2im Bodyficie na Maxa Borna zdaje się jest podobnie. Przynajmniej kiedyś było...

Zmieniony przez - a.m. w dniu 2012-02-12 12:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
sprawdzę w pon, zaczynam tę przygodę i potrzebuję pomocy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIGHTER - KONTAKT I KIEDY START?

Następny temat

olej lniany

WHEY premium