SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!SILOWNIA WROCłAW!!! WEJDZ I ZOBACZ GDZIE CWICZYC!!!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
witam, jadę w delegacje na 6 miesięcy i szukam siłowni w rejonie Wrocław fabryczna. Będę pracować na ulicy Stabłowickiej więc pewnie mieszkanie tez blisko będzie wynajęte. Co do do siłowni wymagań zbytnio nie mam byle szło zrobić normalny trening wiec hantle i gryf starczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
robotnicza 66a f u t u r e b o d y ,masz bliziuto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko Wam !
Jakiś czas temu zainteresował mnie temat siłowni na Wrocławiu, ,mieszkam przy ulicy Traugutta, w swojej okolicy znalazłem kilka siłowni, moim zdaniem wartych uwagi:
- Krakowska 98 - podobno średnia siłownia ? troche mała ? mało sprzętu ? Ale, moze nie jest taka zła dla początkującego ? Jest za to najtańsza z tych, które biore pod uwage
- Pure Renoma - wyzsza cena( 125 miesiecznie + roczna umowa + wpisowe 250zl troche odstrasza), ale za to standard bardzo wysoki. Ludzie ostatnio narzekają na Pure przy Grunwaldzkiej, że na dostep do maszyn trzeba czekać sporo czasu, że nawet pod pysznic nie można wejść odrazu. Stąd moje pytanie, czy w Renomie to wygląda podobnie ? Też jest taki tłok, poza 7 rano ?
- Classic Fitness w Galerii Dominikańskiej - standard wyglada na dość wysoki tylko nie wiadomo nic o cenie. Na stronie jest napisane, że inwidulanie dopasowują cene. Może ktoś się orientuje w cenie miesięcznego karnetu tylko na siłownię z możliwą zniżką studencką ?

Ogólnie będę wdzięczny, za wszelkie opinie(w miare aktualne) i porady w temacie tych siłowni
Pozdro !

Zmieniony przez - Gibondotcom w dniu 2013-11-17 00:19:37

Zmieniony przez - Gibondotcom w dniu 2013-11-17 00:20:31

Zmieniony przez - Gibondotcom w dniu 2013-11-17 00:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
Witam polecam siłownię przy ul.Buforowej 34 Metro-Flex , wszystkie interesujące informacje masz na stronie www.metro-flex.pl . Jednym z trenerow jest Bartosz Guran wielokrotny medalista na arenie polskiej i nie tylko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Witam
Mam pytanie orientuje sie ktos gdzie jest siłownia na stadionie olimpijskim poniewaz ja znalazlem tylko klub fitness dla kobiet
drugie pytanie wiecie cos na temat championgym na koscierzynskiej
Jesli cos wiecie bardzo prosze o kontakt na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gibondotcom
Siemanko Wam !
Jakiś czas temu zainteresował mnie temat siłowni na Wrocławiu, ,mieszkam przy ulicy Traugutta, w swojej okolicy znalazłem kilka siłowni, moim zdaniem wartych uwagi:
- Krakowska 98 - podobno średnia siłownia ? troche mała ? mało sprzętu ? Ale, moze nie jest taka zła dla początkującego ? Jest za to najtańsza z tych, które biore pod uwage
- Pure Renoma - wyzsza cena( 125 miesiecznie + roczna umowa + wpisowe 250zl troche odstrasza), ale za to standard bardzo wysoki. Ludzie ostatnio narzekają na Pure przy Grunwaldzkiej, że na dostep do maszyn trzeba czekać sporo czasu, że nawet pod pysznic nie można wejść odrazu. Stąd moje pytanie, czy w Renomie to wygląda podobnie ? Też jest taki tłok, poza 7 rano ?
- Classic Fitness w Galerii Dominikańskiej - standard wyglada na dość wysoki tylko nie wiadomo nic o cenie. Na stronie jest napisane, że inwidulanie dopasowują cene. Może ktoś się orientuje w cenie miesięcznego karnetu tylko na siłownię z możliwą zniżką studencką ?

Ogólnie będę wdzięczny, za wszelkie opinie(w miare aktualne) i porady w temacie tych siłowni



Chodzę do pure i to o czym piszesz to kompletna bujda, w Pasażu nigdy nie czekałem w kolecje do prysznica/sauny etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15727
Ktoś już był w nowej siedzibie futurebody? Jak wrażenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Ja byłem chodze cały czas do futurebody. Jest więcej miejsca, nowe maszyny, fajny nowoczesny budyneczek wszystko jak należy generalnie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porażka!!! Nie polecam... Oszuści i naciągacze... Po rezygnacji z siłowni po dwóch latach przyszło mi pismo od adwokata reprezentującego Fitness Point że jestem im winna jakieś pieniądze- podali nr konta do przelewu i kwotę. I twierdzili że niby wysyłali mi przez te lata powiadomienia o tym, przy czym nigdy w życiu nic nie dostałam!!!! Co najważniejsze nie byłam im nic winna - nigdy nie zalegałam z żadną opłatą i nie było mowy o żadnej opłacie za rezygnację... Odszukałam umowę tam tez nic nie pisało a zapłacić trzeba- nie potrzebuję żadnych problemów i ciągania po sądach... Walka z wiatrakami!!!! uważajcie na ten klub bo to zwykli naciągacze. Siłownia jako siłownia też porażka- fakt faktem duża ale wnętrze okropne aż ćwiczyć sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
lenkaaa10
Porażka!!! Nie polecam... Oszuści i naciągacze... Po rezygnacji z siłowni po dwóch latach przyszło mi pismo od adwokata reprezentującego Fitness Point że jestem im winna jakieś pieniądze- podali nr konta do przelewu i kwotę. I twierdzili że niby wysyłali mi przez te lata powiadomienia o tym, przy czym nigdy w życiu nic nie dostałam!!!! Co najważniejsze nie byłam im nic winna - nigdy nie zalegałam z żadną opłatą i nie było mowy o żadnej opłacie za rezygnację... Odszukałam umowę tam tez nic nie pisało a zapłacić trzeba- nie potrzebuję żadnych problemów i ciągania po sądach... Walka z wiatrakami!!!! uważajcie na ten klub bo to zwykli naciągacze. Siłownia jako siłownia też porażka- fakt faktem duża ale wnętrze okropne aż ćwiczyć sie nie chce


Też nie przepadam za tą siłownią, ale nie rozumiem tego, że ktoś mówi że nie szuka problemów i zgadza się płacić komuś jeśli nie jest winny. To jest dopiero śmieszne, ciągania po sądach w ogóle to przypadkiem takie sprawy sie nie odbywają bezosobowo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIGHTER - KONTAKT I KIEDY START?

Następny temat

olej lniany

WHEY premium