SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!SILOWNIA WROCłAW!!! WEJDZ I ZOBACZ GDZIE CWICZYC!!!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Bylem, widziałem. więcej nie pójdę. Brudno, w szatni zimno, szafki takie, że ubrania z torbą się nie mieszczą, Prysznic lipa. Na sali ciasno i tłoczno o godz 11. instruktor miał być, ale nie było.Na plus to sprzęt, jest ok, chociaż jedna bieżnia zepsuta. Zdecydowanie na plus atmosfera, chociaż koledzy butów przed wejściem nie zmieniali. Tak więc, ja ten klub odpuszczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Zdecydowałem się kupić karnet do Redeco. czysto, cena przystępna 120 zł za 12 wejść na miesiąc do godz 16, żadnych umów, deklaracji rocznych itp. Ludzi ani dużo, ani mało. Dla mnie, wolnych ciężarów ok.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1316
Mam pytanie dotyczące taniej siłowni w okolicach pl. Grunwaldzkiego. Wiem, że kiedyś działała No.1, ale na ich stronie jest info, że już zakończyli działalność. Jestem studentem, więc szukam takiego miejsca, które zapewni mi najlepiej karnet no limit za małą kasę.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Puma jest na Grunwaldzkiej. Zniżki są dla studentów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1316
100 zł za karnet to trochę drogo. Nie ma w okolicy jakiegoś tańszego miejsca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 397
Witam.

Bardzo ciekawy i przydatny temat.
Poniżej zamieszczam link do siłowni na ulicy Bocznej (dzielnica Huby).

http://www.activepower.wroclaw.pl/

Przejrzałem większość tematu ale nie znalazłem nic o tej siłowni wiec postanowiłem się podzielić.

Ceny przystępne, godziny otwarcia dogodne.
Jeżeli chodzi o moją osobistą oceną to bardzo miła i sympatyczna obsługa. W godzinach popołudniowych chodzi tam dużo osób.
Jedynym minusem, jak dla mnie, jest mało sprzętu cardio ( dwa rowerki).

Więcej informacji na stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
Siema
Dzisiaj bylem na nowo otwierajacej sie silowni w Domarze na samej gorze silka kosmos potezna 300 przeroznych sprzetow nowych, silownia ma 3000m2 wieksza jest od puree i uwazam ze lepsza wszystkiego jest duzo ale nie mozna tam sie o zaden sprzet zabic jak to jest przewaznie na silowniach sprzet na sprzecie;/ duzo bierzni, przeroznych hantli, laweczek jest takze potezna sala dla Pan na fitness, sa ogolnie 2 sale na ktorych jest sprzet na rozne partie miesni . Silownia otwiera sie 16kwietnia , tutaj takze trzeba podpisac umowe na chyba min 14miechow lub 24 , do 8 kwietnia jest promocjia ze 14miesiecy bedziemy placic 89zł i do tego mamy wode bez ograniczen i napoje izotoniczne jak sie wykupi karnet na 24 to solarium jest gratis pozniej miesiecznie bedzie kosztowal 200zł <bodajze> za miecha w umowie podajemy swoje konto i oni sami z tego konta sciagaja kase wiec nie ma problemow raczej z placeniem jakas karta czy przez neta . Za niedlugo z tego co wiem ma byc tam benefit i chyba sauna . Ale silka kosmos naprawde sam cwicze od 7 moze 8 lat ale takiego sprzetu nie widzialem, juz coraz ladniejsze silownie sa w tej polsce a nie tylko w stanach , jest to chyba najwieksza silownia w polsce . Ich strona jest jeszcze w budowie ale za nie dlugo powinna byc dostepna . <za bledy sory >
Pozdrawiam


Zmieniony przez - Venom2 w dniu 2012-04-07 17:07:26

Zmieniony przez - Venom2 w dniu 2012-04-07 17:09:55

Venom2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Ciekawe, trzeba będzie pójść i zobaczyć. Widziałem folder reklamowy i myślałem,że tam sam fitness będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Irytują mnie te deklaracje na rok czy ileś tam. Co to telefonia komórkowa?????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIGHTER - KONTAKT I KIEDY START?

Następny temat

olej lniany

WHEY premium