Ronnie Coleman ostatnio nie miał lekko. W ciągu miesiąca przeszedł aż dwie ryzykowne operacje kręgosłupa. Pisaliśmy o tym TUTAJ:

Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji!

Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku!

Ronnie Coleman ponownie operowany!

 

Ośmiokrotny Mr Olympia jest jednak pozytywnie nastawiony i optymistycznie patrzy w przyszłość. Podczas Arnold Sports Festival można było zobaczyć pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego o Colemanie - “Ronnie Coleman: The King.

Dokument pełnometrażowy będzie opowiadał o całym życiu kulturysty od dzieciństwa, przez swoje wielkie wygrane, ale nie tylko.

 

Ronnie Coleman to jeden z najbardziej zasłużonych spośród wszystkich mistrzów Olympii, który poświęcił sporą część swojego życia dla kulturystyki, mocno naciskając na swoje ciało i kończąc na poważnym problemie zdrowotnym. Pomimo przeciwności, operacji kręgosłupa i innych problemów, Ronnie wciąż mówi, że chciałby pracować jeszcze ciężej. To naprawdę niewiarygodne patrząc na to, jak wciąż jest w trakcie walki o powrót do zdrowia.

 

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery filmu, ale wiemy, że odbędzie się latem. Będziemy informować Was na bieżąco. Jesteście ciekawi, tak jak my filmu “Ronnie Coleman: The King”? Już teraz przedstawiamy Wam zwiastun tego dokumentu!

 

https://youtu.be/JcYmqZphJ5A

 

 

 

 

Komentarze (1)
domosos

Każdy film co wychodzi warto z nim obejrzeć nie tylko co do treningów, ale też jak opowiada o swoim życiu.

0