SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka wrocław Gladiator!!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1036
Witam mam pytanie siłka gladiator we wrocku na ulicy orzechowej jeszcze istnieje? Chciałbym tam chodzić z kumplem ale nie wiem nawet dokładnie w którym miejscu ona jest. JEśli jest ktoś z tej siłki niech da znać!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Siema...

chodziłem tam do stycznia potem az do dnia dzisiejszego przestałem cwiczyc i nie wiem czy jeszcze ona istnieje ale doszły mnie słuchy ze był tam remont i chyba jednak siłka została przekształcona w klub bokserski (czy ogólnei klub zajmujacy sie szyukami walki) ale nie jestem pewny dlatego najlepiej jak bys sam sie dowiedział co jest grane... siłke bardzo łatwo znalezc ... szukasz poprostu szkoły podstawowej nr 90 na gaju (orzechowa) wchodzisz głownym wejsciem i schodami w dól słyszysz muzyke i juz wiesz o co chodzi :)... naprawde to była albo moze nadal jest za***ista siłka... POLECAM....

zdr.

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 93
Nie istnieje jest tam teraz akademia sportów walki prowadzona przez Mariusz Cendrowskiego zawodowego boksera
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kupie sprzet !!

Następny temat

Siłka blisko Dworca

WHEY premium