SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181075

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
wyliczenia nie są tak skomplikowane jakby się mogło wydawac... 15 minu i będziesz wszystko wiedziała

dietę nie musisz trzymac co do kalorii ale warto wiedzieć ile czego potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Postaram się dzisiaj nad tym przysiąść wieczorem i obliczyć zapotrzebowanie,raz już obliczałam ze wzorów podanych na sfd ale już nie pamiętam wyników....
Moim celem jest zgubić parę centymetrów na "dole". Jeśli chodzi o "górę" to myślę, że jest źle ( zdjęcie w profilu jak coś).
Spalacz mnie dodatkowo motywuje, psychicznie także... więc narazie mam opcję Scorch polecaną wyżej lub HydroxyCut Max lub Clenburexin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Moim celem jest zgubić parę centymetrów na "dole".

ojoj...ja nie spoglądałem wcześniej w Twój profi...
Ty żadnego spalacza nie potrzebujesz
imo świetnie wyglądasz

napisz proszę jak wyglada Twój trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
witam wszystkich. w tym dziale rzadko a raczej wogole nie pisze...
Chcialbym sie zredukowac o jakies 20kg
ale jakos nie potrafie sie do tego przygotowac...
z dieta u mnie kiepsko... a jeśli miałbym jakaś układać to ciężko by było ja trzymać... jem po prostu to co jest w domu...
w sumie moglbym kupic juz teraz jakis spalacz i zapas bialka z bcca itd.. i zaczac ale ten strach ze spadnie sila. ... wrrr co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Z góry przepraszam za nie zawsze profesjonalne słownictwo :)

Trening :
Dz.1 - Klatka
- wyciskanie na płaskiej 3x15
- rozpiętki 3x15
- wyciskanie hantli na skosie 3x15
- butterfly 3x15
- pompki - 3x12

Dz.2 - Plecy
- ściąganie szeroko za kark 3x15
- przyciąganie wąskim chwytem na wyciągu dolnym 3x15
- wiosłowanie sztangielką
- ściąganie szeroko do klatki 3x15
- ściągnie drążka z góry prostymi rękami 3x15

Dz.3 - Biceps,Triceps
- uginanie ramion ze sztangielkami leżąc na ławeczce skośnej 3x15
- uginanie rak ze sztanga łamaną 3x 15
- uginanie młotkowe 3x15
- francuski oburącz stojąc 3x15
- ściąganie sznurów 3x15
- prostowanie ręki w opadzie 3x12

Dz.4 Barki
- wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x15
- unoszenie hantli bokiem 3x12
- arnoldki 3x15
- wyciskanie sztangi zza głowy 3x15

Dz.5 i czasami 6 Nogi
- odwodzenie, przywodzenie, uginanie nóg leżąc, suwnica czasami, martwy ciąg obowiązkowo,wykroki i kilka ćwiczeń statycznych ( wypychanie bioder, przenoszenie ciężaru ciała z jednej nogi na drugą...) takie ******ły już :) Wszystko po 25 powtórzeń, ale ograniczam ciężar - robię więcej powtórzeń.

Moje założenie jest takie - zbudować odpowiednie proporcje, dół mam mocny, chcę trochę wyszczuplić uda i pupę, natomiast na górze zaakcentować mięśnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Najpierw i PRZEDE WSZYSTKIM dieta.
O spalaczach póki co nie myśl

Edit: Moja wypowiedź skierowana była do Artka90.

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-08-27 12:34:21

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Ajjj,spóźniłam się z edytowaniem - przed każdym siłowym rozgrzewka - aerobami - 30-40 minut - rowerek, orbitrek, przy bieganiu bolą mnie kolana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Magdusia, na rozgrzewkę wystarczy 10 minut. Aeroby rób po siłowych.

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Magdusia niezaleznie od wszystkiego z gory ci tez poleci wiec z tym wyszczupleniem dolu moze byc roznie. Nie masz grubych ud.
Troche sie rozdrabniasz tym treningiem.Pewnie Lukasz ci poprawi trening , ale
nie rob aerobow przed silowym, a po silowym, nie machaj tak nogami na tych przywodzicielach i odwodzicielach, wprowadz zlozone cwiczenia, trening nog spala niesamowita ilosc kalorii, nie rozdrabniaj sie na tyle dni silowych, lepiej bys poswiecila co drugi dzien na porcje aerobow. Kobiety lepiej wychodza na zwiekszeniu ujemnego bilansu poprzez aeroby (ze wzgledu na slabe ukrwienie tkanki tluszczowej podskornej) i ujemny bilans niz tylko poprzez ujemny bilans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Magdusiu
tak jak ktoś tu wspomniał, na rozgrzewkę wystarczy max. 5 min biegu + krążenia ciała
do tego ja bym polecił trening FBW / czyli trening całego ciała na jednej sesji treningowej/
Ten trening robiła byś 3 x w tygodniu... po treningu aeroby ok 30min
oprócz tego 1-2 treningi interwałowe HIIT - bardzo krótkie o wysiłku submaksymalnym

chcesz trenować dalej tak jak trenowałaś tzn. treningiem dzielonym czy chcesz może spróbować czegoś nowego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium