SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
No ale ludzie też piszą na Scorcha negatywne efekty że '***ie' zdrowie, więc jeśli i to i to ***ie to nie lepiej wziąść ten lepszy spalacz i bardziej ekonomiczny ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Jak ktoś bierze z głową to nie AŻ tak ważny jest wiek

bo?
jakiś sensowny argument?

gdzie masz, że Scorch ***ie zdrowie?
Ze 3 takie opinie chociaż poproszę.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-12-27 11:12:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Jadę na scorchu i nie mam żadnych sidów.
Po Venomie też nie, ale ja w swoim życiu duże mocniejsze środki jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
" Jest to moj 3 dzien brania schorcha ... Dawkowalem jest w sposob taki iz 1 dnia uzylem 2x 1 kaps, 2 dnia 2x2 kaps ... a dzis z rana wzialem 3 kapsulki i po poludniu chce tak samo zrobic lecz pojawily sie pewne dolegliwosci ... Mianowicie kiedy wzialem schorcha pojawilo sie 20 minutowe 'krecenie w brzuchu' bardzo zle sie czulem, nagle zrobilo mi sie bardzo goraco a kiedy brzuch przestal mnie bolec poczulem cos takiego jakby 100 stopni zaczelo mi promieniowac na plecy i kark ... Po 30 minutach to wszystko ustalo poniewaz sie polozylem ... Czy to jest normalne ? Prosze o odpowiedz"


"apeluję do wszystkich astmatyków, chcących schudnąć, uskuteczniając to scorchem! NIE BIERZCIE SCORCHA! brałem go 5 dni. duszności, ciężki kaszel, aż w końcu zapalenie oskrzeli... odsprzedałem go "zdrowemu" koledze. Chwalił go, zjechał 3,5 kg.
Pozdrawiam"

I jeszcze pare wypowiedzi podobnych gdzieś widziałem ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
ja na przyklad zachwalam scorcha,bo przy diecie i treningu zrzucilem naprawde duzo i czulem jego dzialanie(fajne pobudzenie,chec do cwiczen,chociaz slabo hamowal glod)

HH niby podobny,ale nie czulem zadnego pobudzenia jesli chodzi o psyche/z tych dwoch wzialbym scorcha

na venomie czulem sie jak po slabej kresce amfy-zakrecony,przygnebiony,pustka we lbie,agresja,zero ochoty na jedzenie

co do tych wypowiedzi o scorchu,to wiadomo,ze zawsze znajdzie sie ktos na kogo cos podziala nie tak jak powinno,czytalem na tym forum jak ktos od bialka Syntraxu trafil do szpitala,IMO trzeba sprawdzic na sobie

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-12-27 11:23:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
tylko że po fecie to raczej nei jesteś przygnębiony ;D
A mam takie głupie pytanie czy musze zmieniać plan treningowy na redukcyjny czy tylko diete zmienić no i dodac większą liczbe aerobów?

Zmieniony przez - Cfaniac w dniu 2008-12-27 11:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
"SLABEJ" kresce no ale to nie wazne

na redukcji najlepiej FBW + aero/w nietreningowe HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
Nie zabardzo mi się teraz chce zmieniać plany itp ale mijało by się z celem mieć trening na "masę" i się redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
Jeżeli zależy ci na zachowaniu jak największej ilości mięśnia to wg mnie nawet powinieneś zostać przy treningu na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
no FBW tez przeciez na mase,ale cwiczysz cale cialo,same zlozone cwiczenia,wiekszy wysilek,wiekszy metabolizm

jak cwiczysz splitem to wiadomo,cwiczenia izolowane,spalisz mniej pracujac samym tricepsem,bicepsem,itp,przy FBW kazde cwiczenie angazuje jak nie cale cialo,to chociaz spora jego czesc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium