SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jeżeli dobrze reagujesz, skąd to pytanie?


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
nie wiem poprostu czy to kwestia psychiki, czy naprawde przestalo sie mieszac w bani.

dla tych ktorzy sie zastanawiaja nad Venomem, dodam ze Venom mi ruszyl fat, ktorego juz nie chcial palic Tight!, wiec polecam. Skutki uboczne? przez pierwsze 2tyg nic nie czulem, i smialem sie z wypowiedzi osob ktore pisaly o niewiadomo jakich saidach, a po tych 2tyg zaczelo sie mieszac w glowie, brak koncentracji, zaburzenia pamieci, i ogolnie straszny mętlik.
aha, i polecam dokupic sobie jakies witaminki dodatkowo, lecytyne.

Koniu, jezeli Venom sie skonczy/przestanie palic, to czy zakupic Yohe HCL? Czy zrobic sobie jakas przerwe i dopiero? Bo nie wiem czy po Tight!cie bedzie dobrze dzialac?

Zmieniony przez - endrjuu w dniu 2009-01-07 00:12:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Zrób przerwy z dwa tygodnie,
tight solo styka imo.
lecytyna zbędna.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
zle mnie zrozumiales, mialem na mysli to, ze bralem tighta! przed venomem, a yohe chcialem juz jak skoncze venoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13302
Witam ktoś z was testował Hydroxycut Hardcore? Jakieś rady? Opinie? Bo czasem się zastanawiam czy to nie było wyrzucenie kasy w błota bo nie chciało mi się czekać na dostawę scorcha:/

Jeśli chodzi o HH to jeszcze żadnych wielkich efektów nie mam bo zaczynam 2 tydzień i wchodzę na 3 tabsy na porcję;p Ale jeśli chodzi o ciepło i pobudzenie to jest mocny

Rzeczy niemożliwe są od ręki a na cuda trzeba poczekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
kilka ostatnich stron...czytać ****a, potem pytać!


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13302
Żeby to kilka było tylko. Bo wczoraj jakoś nie mogłem znaleźć tego albo ominełem

Rzeczy niemożliwe są od ręki a na cuda trzeba poczekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Koniu spojrz na moja odp :)

i popraw linka w podpisie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
a,
jaki bf obecnie?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
hmm jaki.. czy jest jakis inny sposob aby go zmierzyc, oprocz tego w ktorym mierzymy "fałdke"? jezeli nie ma innych, to zmierze tym i dam znac.
i jeszcze takie pytanie, czy istotne jest to, kiedy biore vitaminy i lecytyne? Mam na mysli czy wazne jest to ze na opakowaniach pisze zeby brac do glownego posilku, a ja biore do sniadania.

pozdrawiam

Zmieniony przez - endrjuu w dniu 2009-01-07 23:34:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium