SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Mógłbym ale chwile musielibyśmy poczekać, bo mam właśnie wymianę karty kredytowej. Z przesyłką wychodzi 39 zł za sztukę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
mi się mocno nie śpieszy - i tak na razie mam spalaczy tych legalnych i tych mniej na kilka miesięcy i jeszcze w następnym tygodniu od sponsora paka przyjdzie z kolejnym , a joha do tych mniej legalnych na mixa

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Myślę, że w czerwcu będę zamawiał Yohi to wtedy dam znać. Przejrzę ofertę gościa czy ma jeszcze coś ciekawego w dobrej cenie. MA dość sporo ofertę no boosterów firm amerykańskich i to wcale w nie najwyższych cenach.
Gość na allegro wystawił yohi po 50 zł:)


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-05-08 08:41:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Dziś zaobserwowałem coś dziwnego. Połączyłem przed treningiem thyrotherm i yohi. Jak zwykle lało się strumieniami, ale za to nie było mi gorąco, a zimno!! Momentami bardzo zimno. Dziwna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28932 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
koniu widze ze masz szeroka wiedze praktyczna na temat spalaczy. mam do ciebie prosbe. moglbys mi doradzic jakiego spalacza wybrac mysle nad scorch, venom 3.0, leviathan. bralbym venoma ale sporo osob narzekalo na niego nie ma pewnosci co do skladu a chce pewny sprawdzony i silny srodek.mysle ze leviathan jest lepsza opcja(pewniejsza) choc sam juz nie wiem.mialem stycznosc z roznymi spalaczami mniej i bardziej dozwolonymi.zalezy mi na czyms naprawde mocnym ale bez efki.
dzieki za pomoc

jeszcze jedno pytanie.czy leviathan roleaded to to samo co leviathan? czy moze zaszly jakies zmiany w skladzie?

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2008-05-11 22:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
mi po johi zawsze jest zimno.

Venom - jest kilka różnych wersji HD , skład co prawda nie jasny, ale tnie najlepiej ze wszystkich spalaczy, czego po etykietce w sumie można by się nie spodziewać, stąd też podejrzenia(+ inny produkt okazał się SAA ale to już swoją drogą).

leviathany różnią się dość znacznie składowo, reloaded ma więcej składników,
mnie 1 wersja cięła ładnie, reloaded podobno działa lepiej niż 1...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28932 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
im wiecej odpowiedzi tym wiecej watpliwosci

koniu spytam tak: ktorego ty bys wybral venoma czy levka reloaded?
mam watpliwosci co do tej nowej wersji leviathana czesto jest tak ze nowe wersje dzialaja gorzej niz poprzednicy.w przypadku nowego leviatana jest malo opini ale jednak kusi i tak johi w skladzie

i nie wiem co mam robic co do jakosci i sily dzialania nie mam watpliwosci ale ktory wybrac???

koniu lap soga o ile wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
ja to bym połączył oba
serio piszę.

na polskich stronach o lev. mało opinii, szukaj za granicą.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28932 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
spalacza planuje jako taki dodatek a oba wyjda troche drogo.chce przetestowac dzialanie bo dawno nic z nowosci spalaczy nie bralem i bede lykal dopiero ok wrzesnia.na ten sezon letni mam juz kupione "suple" chyba zdecyduje sie na venoma a leviathana albo jakies inne nowe(ciagle cos wychodzi) mocne wynalazki moze potestuje jeszcze z ciekawoascilubie lykac i testowac cos legendarnego co naprawde kopie wiec wybiore tym razem venoma a przy nastepnej okazji promocji zakupie levka albo cos nowego bo narazie cienko z kasa wykosztowalem sie na inne suple

dzieki za pomoc i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
po maturach pisemnych,
wrzucę dużo bardziej rozbudowane uaktualnienie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

Wiecej