SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
no widze ze sklad tez ladny ale jakbym wzial arson/redline to w sumie caly czas cos z yoha no i 300zl

jakie sa jeszcze dobre spalacze,ale bez yohimbiny,zeby nie jechac caly czas na niej,czy to moze bez roznicy??

w sumie roznia sie skladem,moglbym sprobowac,ale drogie strasznie

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-12-21 18:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
za 120-130 wyhaczysz

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Arson/jet fuel/redline/leviathan

+

AMP 2

i git.
nie miałem neta 3 dni.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
to zrobilbym tak AMP2/Arson/na koniec troche moge pociagnac Venoma ewentualnie

a jak porownasz AMP2 i Scorcha,ktory lepszy?? Scorch ladnie na mnie dzialal(mialem wersje Reveal the steel)

scorcha bralem 2x4,pod koniec 2x5,jakby AMP wychodzil tak samo to troche malo tam tego(90 kaps)


Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-12-24 09:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dlaczego akurat takie dawki Scorcha?
AMP 2, imo 3 klapsy optymalnie.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
zaczynalem od 2x2,pozniej dodawalem jedna zawsze jak przestawalem czuc jakiekolwiek pobudzenie,czy cieplo,ale fat lecial dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja Scorcha czułem tylko pierwszego kapsa,
potem nic, mimo to standard dawka leciałem.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
ja wlasnie czulem cos zawsze jak zwiekszalem dawke i 1-2 dni pozniej,i znowu dokladalem,az doszlo do 2x5,ale pewno te 2x3 tez by styklo

Sog juz nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
AMP2 i Scorch, bardzo zblizone dzialaniem, ale pierwszego nie musialem zwiekszac dawek, a Scorcha tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Znajomy ostatnio podesłał mi linka, ze spalaczem który mi poleca... REDLINE w płynie... Czy ten środek jest warty kupienia? Wcześniej brałam DymaBurnExtreme i było ok, po Scorch-u nabawiłam się zapalenia żołądka....
Proszę o opinie na temat tego środka, od stycznia chciałabym zacząć redukcję bo ostatnio trochę się zapuściłam ;]

Pozdrawiam świątecznie -Magda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium