SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
Zmieniam ćwiczenia co 4,5 tygodni i dni również. Mam trochę doświadczenia jeśli chodzi o ćwiczenia bo mój mąż ćwiczył kiedyś parę lat i obecnie ćwiczy. Po zatym śledzę na bieżąco strony internetowe z kulturystyką i prenumeruję KIF i SdF. Mam 41 lat a kulturystyka jest moją wielką pasją oczywiście nie toleruję wielkich mięśni u kobiet bo to jest anormalne i nieestetyczne ale lubię ciało ładnie umięśnione bez zbędnej tkanki tłuszczowej. W moim przypadku przy okrutnej tendencji do tycia jest bardzo trudno trzymać się w ryzach diety i ćwiczeń. Dlatego szukam dobrych środków aby zabić łaknienie na słodycze itp.Słyszałam o blokerach ale nie wiem jakie i z czym brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są carb blockery ale nigdy ich nie brałem. Może to Ci trochę wyjaśni:
https://www.sfd.pl/CARB_BLOCKER-t184445.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Witam, szukam fachowej porady co do decyzji i wyborze spalacza.
Mam 35 lat 188/92, trenuję od ok 15 lat (amatorsko, bez wyrzeczeń), średnio 4 razy/tydz - siłka, 3 razy/tydz - wspinaczka, 1 raz/tydz - kosz i codziennie 30min z pieskiem - rower. Sylwetka - powiedzmy, że widać wieloletnie intensywne treningi.
Miałem super przemianę, teraz trochę to się zmienia, a wisząc na ścianie ciąży każde kg, cienka warstewka tłuszczy zaczyna przykrywać kaloryfer.
Chciałbym zachować masę mięśniową, ale obciąć tłuszcze. Jestem w trakcie Shock+Storm i wspomagam to białkiem Optimum.
Chętnie zobaczyłbym szybko efekty, ale czy wciągać od razu spalacz i zmienić dietę, czy najpierw jakiś czas dieta, a potem wspomagacze.
Pewnie szybko coś włączę, ale chciałbym zacząć od czegoś lekkiego i przyjemnego (aczkolwiek skutecznego). Ciekaw jestem Waszych propozycji, bo przejrzałem forum i każdy ma inne spojrzenie na redukcję. Znacie w miarę dokładnie moje oczekiwania, i wdzięczy będę za fachową poradę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
... i jeszcze jedno. Wystarczy mi środek wspomagający spalanie tłuszczu podczas wysiłku, a nie blokują łaknienie. Zależy mi na masie mięśniowej, tyle tylko, że suchej. Potrafię odmówić sobie produktów nieporządanych, ale i tak ciężko mi przyjąć 3000kcal/dobę, więc ograniczenie łaknienia spowodowałoby z pewnością stratę tkanki mięśniowej, a tego chcę uniknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
przytnij węgle w diecie na rzecz tłuszczy - to raz,
a co do tłumienia apetytu - nie zawsze on występuje, choć substancje blokujące apetyt są w każdym spalaczu, gdyby jednak się przytrafiło - Black hole z Controlled labs, ewentualnie taniej dibencozide którejś z polskich firm.

co do spalaczy, coś z grupy :

Dymatize dyma-burn extreme
Man Scorch
Ergolean AMP v1
Ergolean AMP v2
Gaspari Nutrition CytoLean
Gaspari Nutrition Mitotropin
Muscletech Hydroxycut Hardcore
Universal Animal Cuts
MYOGENIX Thermal Core



pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-02-17 17:07:05

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Dzięki za info. Wiem, że to nie temat, ale możesz mi podać udział proc. b%/t%/ww%, aby osiągnąć cel, jaki sobie założyłem? Wiem, że to indywidualna sprawa, ale na jakim poziomie byś to określił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
węgle rano/przed/po treningu - do 150g(chyba, że ważysz 60-70kg, wtedy dałbym do 100g)/dzień, raczej w 1-2, niż 3 porcjach.
białko 2-2,5g na kilogram masy,
reszta tłuszcz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
koniu mam pytanie.. przymiezam sie do spalacza i zastanawiam sie nad jet fuelem ( juz bralem) i AMP. najbardziej mi zalezy na hamowaniu laknienia i przyjemnym mobilizujacym pobudzeniu. jezeli chodzi o jet fuela to sprawdzil sie 100% jednak korci mnie AMP! jestem na koncowym etapie redukcji mam przerwe 3 tyg bez spalacza. co bys mi doradzil co powiesz o AMP i jesli dobry to AMP czy AMP2 i czym sie roznia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Pozwól, że spojrzymy na to jeszcze raz (waga 92kg):
-jeżeli chodzi o udział gramatury, to otrzymujemy: ww-ok.30%, b-ok.40%, tł-ok-30%
-jeżeli chodzi o wart. energet. w kcal, to otrzymujemy ww-ok.20%, b-30%, tł-50%
Wiem, że nie przeliczałeś tego dokładnie, ale zerknij teraz na dokładniejsze przeliczenia i skomentuj, ewentualnie przesuń udział poszczególnych składników w gramach lub kcal przy spalaniu tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
mauricio1 o amp 1 jak i 2 było tu pisane wiele razy.

FJR co prawda znów sumowałem w pamięci, ale wchodzi ok.
ewentualnie koryguj w trakcie, bo na papierze wszystko ładnie wygląda, w praktyce często okazuje się inaczej.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-02-17 18:27:01

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium