SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
oki, teraz moja kolej. :D Przeczytałam cały ten temat i jak widzę, najczęściej polecanym spalaczem dla początkujących jest Scorch, później Venom. już wcześniej brałam Thermo Shape i szczerze mówiąc z wyjątkiem zawrotów głowy i mdłości, nie było żadnych efektów. Dlatego też postanowiła zainwestować w coś lepszego. O wiele lepszego. Ćwiczę 4 razy w tygodniu na siłowni, do tego po południu skakanka lub jakieś inne aeroby. W dni nietreningowe także jakieś 40 minut aerobów. od przyszłego tygodnia znowu zaczynam biegać. Z budowaniem masy mięśniowej nie mam żadnego problemu - z treningu na trening widać zmiany - ale z tłuszczykiem to już inna sprawa). Jako mezomorfik mam wielki problem z jego pozbyciem się. Dietę też trzymam, dużo piję (wody ^_^). Od czego zacząć? Czy mogę od Venoma, skoro już wcześniej coś innego brałam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mezomorfik łatwo akurat zrzuca tłuszcz, to raz.
dwa Venoma początkującym, pierwsze słyszę.
trzy - jeżeli po thermo shape źle się czułaś, to po czymś mocniejszym pewnie będzie jeszcze gorzej, po co? nie lepiej wziąć się na michę?
cztery - na powiadomki nie odpowiadam.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
no ja wyczytałam, że mezomorfik właśnie trudno zrzuca tłuszcz. to już nie wiem, do jakiego typu się zaliczam. Więc co byś mi polecił? muszę wreszcie coś ze sobą zrobić? Micha? jestem w tym zielona: jak do nowicjusza kompletnego proszę/ :) chodzi o dietę? tylko, że ja nie wiem jak ją odpowiednio ułożyć. patrzyłam w te wszystkie sposoby, ale nie umiem się połapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mezomorfik to taka osoba co siedzi nic nie robi a ma bardzo dobrą budowę, bez zbędnego zatłuszczenia.
ektomorfik nie ma ani mięśni, ani tłuszczu.
endomorfik(mało jest takich prawdziwych, zwykle pseudo endomorficy, tak sobie tłumaczą niepowodzenia w tym sporcie) - kupa smalcu, trudnego do zrzucenia.

Dieta - zobacz jakąś przykładową, na podstawie niej i "sposobów" skomponuj własną, to nie jest takie trudne.

Bez diety nie ma sensu brać się za spalacze.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-21 23:13:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
aha, czyli w takim wypadku najbardziej chyba pasuję do endomorfika (gdzieś tu na forum przeczytałam, że też mają podatność na trening siłowy). No i mimo że ćwiczę, to większych wyników nie mam (moje ciało zauważalnie się zmieniło, ale nie nie we wszystkich partiach). Co do diety, to jem mało tłuszczy, więcej węglowodanów rano, po południu białko. Ale dziękuję za podpowiedź. Czy jednak mógłbyś mi podpowiedzieć, co na początek? może teraz tego nie zastosuję, ale w końcu tak. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
no i nie mam kupy smalcu, tylko troszkę za dużo tu i tam (jak chyba duża część kobiet, na nogach). :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
scorch to g****, zero pobudzenia, termogenezy, zwiekszonej potliwosci, zupelnie nic.

venom jest ok ze wzgl;edu na potliwosc, ale dla mnie odpada bo ma 3333% b12, a lepiej miec opone niz ryj w gifach

Koniu a np 6oxo z ZMA do tego zestawu w nocy?? pasuje?? bo czytalem ze podwyzszony poziom tescia tez wplywa na redukcje tkanki tluszczowej

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-07-22 10:46:42

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Alexiel napisz mi na mail Twoje dane (waga, wzrost) sposób odżywiania, co preferujesz, a czego nie ruszysz i ułożę Ci przykładowy dzień wraz z komentarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Aha, oki. Dzięki. to ja porozmawiam ze swoją trenerką (mistrzyni Polski powinna coś na ten temat wiedzieć). :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
już wysłałam. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium