SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
hmm zaraz coś spróbuję znaleźć może mam jakąś fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
niestety nie mam zdjecia ;/ mam starsze zanim schudłem 5 kilo ale nie moge wrzucić nie da sie ;/

a tak bez fotki dacie rade coś doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
no to inaczej - widać wyraźne zarysy mięśni, użylenie etc?
na ile milimetrów/centymetrów oceniłbyś grubość fałdy tłuszczu na brzuchu?\proporcje wzrost - waga - obwód pasa?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Nogi sie poprawily, normalniej wygladaja ogolnie to ciało sie poprawiło ale jest dość tluszczu jeszcze na brzuchu głownie chciałbym spalić z brzucha, zadka i troche klaty :P
nie no tak ocenić nie potrafie, ale wiele osób powiedziało mi że schudłem i wiele osób już pytało czy ćwicze bo jak twierdzą (ubijam się)

wzrost : 175cm
waga: 79kg okolo
biceps: 35cm (luzem)
udo: 62,5 cm
pas: 90 cm
talia: 87 cm
łydka 43 cm
klata 101

troche sie tego zostało a chciałbym skutecznie całość spalić i zacząć trenować na coś innego na mięsień albo siłe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Scorch...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
dzieki wielkie, a jeszcze takie pytanie mam
ten Scorch daje wyraźne znaki działania?
pobudzenie, potliwość, wytrzymałość lepsza? bo dyma burn mi kopa niezłego dawał

PS: Scorch jest mocniejszy czy słabszy od tego Arsona?
tak na oko to stwierdzilem ze tego fatu na brzuchu jest bardzo duzo wbijam palec w niego to tak na 2,5 cm wchodzi heh ;/ trzeba skutecznie sie tej meczarni pozbyc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Na tę chwilę jest odpowiedniejszy od Arsona.
Odczucia, w przypadku każdego spalacza - sprawa indywidualna.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
hehe oki jeszcze raz bardzo dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
kurcze sorki ze tak spamuje ;/ ale jeszcze chciałem zapytać
bo tu pisze:
"rzyjmować 3 Thermo-Kapsułki kapsułki 2 razy dziennie na pusty żołądek, pierwszą porcję najlepiej zaraz po przebudzeniu i drugą popołudniu"

Tak mam przyjmować? czy brać rano 3 caps, i przed treningiem 30min tez 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Do śniadania i posiłku przed treningiem proponuję, ewentualnie do śniadania i godzinę-pół przed treningiem.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-02-13 22:32:19

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium